cinema.pl Artykuły

środa, 08 czerwiec 2022 23:13

Mały lew, wielka przyjaźń!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mały lew, wielka przyjaźń! Prezentujemy plakat pełnej wzruszeń i humoru opowieści o niezwykłej parze kompanów! „Lena i Śnieżek" w kinach od 5 sierpnia!

 

„Lena i Śnieżek" to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy w obsadzie filmu szybko rozpoznają znane twarze Roberta Kneppera i Wade'a Williamsa – gwiazd kultowego serialu „Prison Break".

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

Ambasadorką filmu jest Lenka z kanału „Hejka tu Lenka!"

Zobacz zwiastun:

https://youtu.be/7SoaDEy0vN0

 

Gatunek: komedia, familijny, przygodowy

Produkcja: USA 2020

Reżyseria: Brian Herzlinger („Świąteczna zamiana", „Randka z gwiazdą")

Scenariusz: Sebastian Brummer, Werner Kienberger

Obsada: Melissa Collazo („Świąteczna zamiana", „Randka z gwiazdą"), Robert Knepper („Skazany na śmierć", „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1"), Wade Williams („Venom", „Skazany na śmierć"), Branscombe Richmond („Renegat", „Król Skorpion")

Czytany 195 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 czerwiec 2022 23:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama