cinema.pl Artykuły

niedziela, 29 maj 2022 00:57

RYTMY CASABLANKI dwa tygodnie po premierze na platformie Vod

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej, "Rytmy Casablanki" pojawią się na pokazach specjalnych na platformie MOJEeKINO.pl! Marokańskiego kandydata do Oscara będzie można obejrzeć online tylko w dniach 28 oraz 29 maja. Pokazy organizowane są w ramach drugich urodzin platformy MOJEeKINO.pl. 

 

Film Nabila Ayoucha wykorzystuje siłę muzyki, by opowiedzieć o problemach, z jakimi borykają się młodzi ludzie w Maroku. Konfrontuje tradycję z rzeczywistością cyfrową, która całkowicie zmieniła sposoby komunikacji. Mimo wyraźnie nakreślonego społecznego tła i politycznego przesłania „Rytmy Casablanki" zarażają optymizmem i pozytywną energią.  

"Rytmy Casablanki" swoją światową premierę miały podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes, gdzie zostały uznane przez publiczność oraz krytyków, najbardziej pozytywnym filmem festiwalu. Był to również pierwszy marokański film pokazywany w konkursie głównym festiwalu. 

"Rytmy Casablanki", które 13 maja miały swoją kinową premierę, już w najbliższy weekend będzie można oglądać online w wirtualnych salach kin studyjnych na platformie MOJEeKINO.pl. Film dostępny będzie na pokazach specjalnych w dniach 28 oraz 29 maja. 

Bilet na seans kosztować będzie 18 pln. Po zakupie dostępu film będzie można obejrzeć w ciągu 24 godzin. 

 

Więcej szczegółów na https://mojeekino.pl/film/vod.1618-rytmy-casablanki 

Czytany 114 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 maj 2022 01:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama