cinema.pl Artykuły

niedziela, 29 maj 2022 00:32

Życie na fali (The O.C.) - wszystkie sezony serialu dostępne w HBO Max

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Życie grupy przyjaciół i ich rodzin zmienia się na zawsze, gdy do zamożnej społeczności mieszkającej w Newport Beach w Hrabstwie Orange, dołącza młody outsider. Wszystkie sezony lubianego serialu Życie na fali (The O.C.) dostępne są w HBO Max. 

 

Serial Życie na fali śledzi losy Ryana Atwooda, dość trudnego, ale utalentowanego chłopaka, który zostaje adoptowany przez zamożne małżeństwo filantropów, Sandy’ego i Kirsten Cohen. Chłopak, mający teraz przybranego brata Sethama, bystrego, ale nieprzystosowanego społecznie nastolatka, próbują odnaleźć się w nowej dla siebie rzeczywistości życia w zamożnej dzielnicy Newport Beach w hrabstwie Orange w Kalifornii.

W serialu występują: Benjamin McKenzie jako Ryan Atwood, Adam Brody jako Seth Cohen, Rachel Bilson jako Summer Roberts, Melinda Clarke jako Julie Cooper-Nichol, Mischa Barton jako Marissa Cooper, Peter Gallagher jako Sandy Cohen, Kelly Rowan jako Kirsten Cohen, Tate Donovan jako Jimmy Cooper, a także Alan Dale jako Caleb Nichol, Chris Carmack jako Luke Ward Autumn Reeser jako Taylor Townsend, Willa Holland jako Kaitlin Cooper. W jednej z ról w drugim sezonie wystąpiła także Olivia Wilde. 

Twórcą serialu jest Josh Shwartz. Serial emitowany był w latach 2003–2007 w Stanach Zjednoczonych oraz 50 innych krajach na całym świecie, będąc jednym z najpopularniejszych seriali roku 2003.

Wszystkie cztery sezony serialu Życie na fali (The O.C.) są już dostępne w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 92 odcinki.  

Czytany 149 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 maj 2022 00:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Reklama