cinema.pl Artykuły

niedziela, 29 maj 2022 00:01

„DOGTANIAN. Psi Muszkieterier” w kinach Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sieć kin Helios zaprasza na pozytywne seanse filmu dla najmłodszych widzów, inspirowanego klasyczną powieścią Aleksandra Dumasa, opartego na serialu, który pokochały dzieci na całym świecie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! 

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Sandym wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zdobywa szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Tego dowiemy się już wkrótce!

Historię Dogtaniana pokochały niegdyś dzieci, które oglądały bijący rekordy popularności serial telewizyjny. Dorośli już dziś fani Dogtaniana mają szansę ponownie zobaczyć swoich ulubionych bohaterów: dzielnych muszkieterów i ich przyjaciół, lecz tym razem na dużym ekranie, w towarzystwie własnych dzieci.

Przy okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w dniach 28-29 maja i 1 czerwca Helios przygotował dodatkowe atrakcje przed wybranymi seansami tej animacji. Na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego konkursów i radości rodzinnego wydarzenia. 

Ta psia drużyna z pewnością podbije wszystkie kina już w najbliższy piątek, 27 maja! Bilety na premierowe seanse pozytywnej, rodzinnej animacji „DOGTANIAN. Psi Muszkieterier” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/dogtanian oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

Czytany 157 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 maj 2022 00:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama