cinema.pl Artykuły

niedziela, 08 maj 2022 22:57

O czym tak naprawdę marzą zwierzęta?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

O czym tak naprawdę marzą zwierzęta? Zarówno w bajkowym świecie Sanktuarium, jak i w prawdziwym życiu – nikt nie chce być oceniany po pozorach. Groźnie wyglądający krokodyl może mieć przecież gołębie serce, żmija okazać się wierną i lojalną towarzyszką, a urocza panda pokazać zadziorny charakterek. Z uprzedzeniami i stereotypami na swój temat zmaga się też Daisy, bowiem kuoki uchodzą za urocze, słodkie zwierzątka, które nie mają w sobie odwagi i siły charakteru i na pewno nie mają szans w starciu z większymi, odważniejszymi i groźniejszymi zwierzętami.

 

Rokroczne zawody są najlepszą okazją, by udowodnić niedowiarkom jak odważna i waleczna może być maleńka kuoka. Czy Daisy uda się pokazać światu, że nie rozmiar i miękkość futerka nie przesądza o jej charakterze i potencjale zwyciężczyni? Nie ma większej satysfakcji niż pokazanie wszystkim, że byli w błędzie! Już dziś w kinach „Igrzyska zwierzaków" – animacja, która pokazuje, że każdy może być kim tylko zechce, wystarczy wiara w siebie!

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata". Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z... kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

 

 

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski") oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu", natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown".

 

 

 

 

 

Obraz zawierający tekst

 

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

 

Produkcja: Australia 2021

 

Reżyseria: Ricard Cussó („O czym marzą zwierzęta", „O czym dzisiaj marzą zwierzęta")

 

Polska obsada dubbingu: Zuzanna Galia, Szymon Kuśmider, Wojciech Chorąży, Przemysław Stippa, Ewa Serwa, Janusz Wituch, Artur Dziurman, Adrianna Izydorczyk

Czytany 387 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 maj 2022 23:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama