cinema.pl Artykuły

niedziela, 08 maj 2022 22:46

Colin Firth i Toni Colette w nowym serialu Max Original

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Variety pisze o serialu Schody jako o „fascynującym spojrzeniu na poczucie winy, niewinność oraz wizerunek”, Weekend Today podkreśla niezwykłą gwiazdorską obsadę produkcji, a Los Angeles Times zwraca uwagę na „intrygujący zwrot w klasycznej opowieści kryminalnej”. Serial Max Original Schody już od dzisiaj jest dostępny w HBO Max.

 

Serial Schody przedstawia opartą na faktach historię Michaela Petersona (Colin Firth) oraz jego sporej rodziny z Północnej Karoliny, skupiając się na podejrzanej śmierci jego żony, Kathleen Peterson (Toni Colette). Twórcy produkcji zabierają widzów do niegdyś szczęśliwego domu, który nagle stał się miejscem morderstwa. Czy może był to straszny wypadek, czy zbrodnia z namiętności?

W role główne w serialu wcielają się nagrodzonym Oscarem® Colin Firth oraz laureatka Emmy® Toni Colette. W pozostałych rolach występują nominowani do Emmy® Michael Stuhlbarg i Sophie Turner, nagrodzona Oscarem® Juliette Binoche oraz Dane DeHaan, Olivia DeJonge, Rosemarie DeWitt, Tim Guinee, Patrick Schwarzenegger, Vincent Vermignon, Odessa Young i Parker Posey.

 

Twórcą produkcji jest Antonio Campos. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Antonio Campos (Diabeł wcielony) i Maggie Cohn, którzy również pełnią funkcje showrunnerów. Campos wyreżyserował sześć odcinków, a Leigh Janiak dwa odcinki. Serial jest koprodukowany przez Annapurna Television.

Pierwsze trzy odcinki nowego serialu Max Original Schody (The Staircase) są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą do serwisu co tydzień, po jednym. Serial liczy 8 odcinków. 

Trailer: https://youtu.be/2rngGsOI7uQ 

Czytany 206 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 maj 2022 22:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama