cinema.pl Artykuły

sobota, 30 kwiecień 2022 22:29

TURYSTA na HBO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Cały sześciodocinkowy serial Turysta z Jamiem Dornanem jest już dostępny w HBO Max. Serial Max Original jest koprodukcją z BBC i Stan. 

 

Jamie Dornan gra w nim Brytyjczyka, który przemierzając australijskie pustkowia, nagle orientuje się, że  ściga go ciężarówka, która próbuje go zepchnąć z drogi. Wkrótce potem budzi się w szpitalu, ranny, ale jednak żywy, choć nie ma pojęcia, kim jest. Mimo amnezji, musi wykorzystać posiadane wskazówki i odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość. 

W obsadzie serialu znaleźli się Jamie Dornan, Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Damon Herriman, Alex Dimitriades, Ólafur Darri Ólafsson oraz Kamil Ellis. Scenariusz produkcji napisali nominowani do nagród BAFTA producenci i scenarzyści Harry i Jack Williams (Baptiste, The Missing, Liar), którzy razem z Christopherem Airdem (Baptiste, Liar, Clique) są producentami wykonawczymi z ramienia Two Brothers Company. Tommy Bulfin (Normal People, Line of Duty, Peaky Blinders) jest producentem z ramienia BBC. Lisa Scott (A Sunburnt Christmas, The Hunting) jest producentką, a Chris Sweeney (Liar, Back to Life) producentem wykonawczym i reżyserem. Serial Turysta jest produkcją Two Brothers Pictures (firma All3Media) dla BBC, we współpracy z Highview Productions, All3Media International, South Australian Film Corporation, HBO Max, Stan oraz ZDF.

W serwisie HBO Max dostępne jest już wszystkie sześć godzinnych odcinków serialu.

Czytany 263 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 kwiecień 2022 22:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama