cinema.pl Artykuły

czwartek, 21 kwiecień 2022 23:20

„RAMMSTEIN: Zeit - The Atmos Experience” w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W piątek, 29 kwietnia ukaże się „Zeit”, ósmy studyjny album niemieckiego zespołu słynącego z mocnych muzycznych brzmień - RAMMSTEIN. Na dzień przed oficjalną premierą albumu, fani grupy będą mieli unikalną szansę zobaczyć, usłyszeć i w pełni doświadczyć jedenastu nowych utworów w spektakularnym formacie dźwięku Dolby Atmos. 

 

Jego poprzednik trzy lata temu znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów w aż czternastu krajach, a także w TOP 10 w USA (po raz pierwszy w historii zespołu)! Dokładnie za tydzień, w czwartek, 28 kwietnia, na ekranach wybranych kin Helios w ultranowoczesnych salach Dream, wyemitowany zostanie porywający, muzyczny spektakl z grupą RAMMSTEIN w roli głównej. 

Sale Dream - wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne fotele z regulacją siedzeń, spektakularnym systemem dźwięku i obrazem w rozdzielczości 4K - wyznaczają nowe standardy odbioru w kinach Helios. Dolby Atmos to wyjątkowy system dźwiękowy, który przenosi widzów w centrum akcji dzięki kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych nie tylko dookoła sali kinowej, ale także na jej suficie. Dodatkowe kanały dźwiękowe pozwalają precyzyjnie umiejscawiać efekty audio w przestrzeni sali kinowej tworząc trójwymiarową głębię dźwięku. 

Sieć kin Helios zaprasza na to niezwykłe muzyczne wydarzenie w fantastycznych warunkach w wybranych kinach sieci już 29 kwietnia. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/rammstein, a także w aplikacji mobilnej Heliosa. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. Tego seansu nie można przegapić!

Czytany 242 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 kwiecień 2022 23:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama