cinema.pl Artykuły

środa, 20 kwiecień 2022 22:55

Tata jest córką mojej matki!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prezentujemy plakat „Rodzinnej zamiany ciał", zakręconej komedii w której wszystko jest możliwe!

 

Historia i światowy box office pokazują, że widzowie kochają filmy, w których bohater przechodzi spektakularną przemianę. Czasami zaczyna nagle władać niezwykłymi mocami, czasami wciela się w kogoś innego, ale zawsze na koniec staje się nową wersją siebie. Jeśli jesteście fanami takich filmów to „Rodzinna zamiana ciał" zdecydowanie jest dla Was. To zwariowana komedia, w której nie jeden, a wszyscy członkowie jednej familii, zmieniają się nie do poznania. I to każdego dnia!

Możesz być kim chcesz! Nawet jeśli nie chcesz.

Franck Dubosc i Alexandra Lamy – przebojowy duet z francuskiego hitu „Kręcisz mnie" – ponownie razem na dużym ekranie. Tym razem w zwariowanej komedii o rodzinie, której członkowie zaczynają wymieniać się... ciałami. Córka wskoczy w buty ojca, brat w szpilki siostry, a ta odkryje, czym grozi dorosłość. Ten rodzinny mix doprowadzi do wielu kuriozalnych i niezwykle komicznych sytuacji!

Pewnego ranka rodzina Morelów z przerażeniem odkrywa, że ich ciała i dusze uległy kompletnemu przemieszaniu. Sześcioletnia córeczka jest teraz w ciele ojca. Który jest teraz w ciele nastoletniego syna. Który jest teraz w ciele starszej siostry. Która jest teraz w ciele swojej matki... Która jest teraz w ciele sześcioletniej Chachy. Rozumiecie coś z tego? Spokojnie – oni też nie – ani trochę! Ale prawdziwe kłopoty dopiero przed Morelami. Bo z pracy wydzwania wredny szef, w szkole zapowiedzieli klasówkę, a do drzwi dobija się właśnie napalona sympatia z liceum. I jak tu teraz żyć i do reszty nie zwariować?

„Rodzinna zamiana ciał" w kinach od 29 kwietnia 2022!

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2021

Reżyseria: Jean-Patrick Benes („Kabul Kitchen", „Ares")

Scenariusz: Martin Douaire, Antoine Gandaubert, Jean-Patrick Benes

Obsada: Franck Dubosc („Kręcisz mnie", „Asterix na olimpiadzie", „Goście, goście III: Rewolucja"), Alexandra Lamy („Niewierni", „Kręcisz mnie"), Christiane Millet („Poznajmy się jeszcze raz", „Samba"), Mathilde Roehrich („Sztuka kłamania", „Bal szalonych kobiet")

Czytany 237 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 kwiecień 2022 22:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama