cinema.pl Artykuły

wtorek, 19 kwiecień 2022 18:05

Premiera 15. sezonu „Górskiego lekarza” w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od 2 maja stacja Romance TV zaprasza na premierę 15-go sezonu kultowego i bijącego rekordy popularności serialu familijnego „Górski lekarz”. W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, czy ich ulubiony doktor Martin Gruber ułoży swoje życie miłosne, czy pogodzi się z matką swego dziecka i czy nienawistna teściowa doprowadzi do upadku gospodarstwa jego rodziny. Moc emocji gwarantowana!

 

Codziennie w dni powszednie, od poniedziałku 2 maja o godz. 13.15 Romance TV wyemituje nowe premierowe odcinki 15. sezonu serialu „Górski lekarz”. Nie zabraknie ciekawych przypadków medycznych, niespodziewanych zwrotów akcji oraz wielkich emocji: od miłości po nienawiść. 

Akcja dzieje w austriackim Tyrolu, w przepięknej, malowniczej i urzekającej pięknem górskiej scenerii, będącej prawdziwą ucztą dla oczu i relaksem dla ciała. Martin Gruber powraca z nowymi perypetiami miłosnymi, rodzinnymi i zawodowymi. Okazuje się, że matka jego dziecka, Franziska chce wyemigrować do USA, a jej matka szantażuje Martina i żąda od niego, by zrzekł się praw do opieki nad synem. Inaczej doprowadzi do bankructwa i zamknięcia rozlewni mleka, którą Franziska kupiła kiedyś, żeby ratować markę mleka „Gruber”. Czy Martin odda swojego syna za gospodarstwo? To jednak nie wszystkie kłopoty doktora Martina Grubera i innych mieszkańców miasteczka… 

Sezon 15. „Górskiego lekarza” zapowiada się wyjątkowo emocjonująco… Czy bohaterowie serii poradzą sobie na życiowych zakrętach? 

Czytany 376 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 kwiecień 2022 18:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama