cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 kwiecień 2022 16:46

Do śmiechu, gotowi, start!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do śmiechu, gotowi, start! To nie jest rozgrywka dla mięczaków. „Igrzyska zwierzaków" w kinach 6 maja.

 

Sportowe zmagania, gra fair play, wielkie emocje – wszyscy od wieków kochają igrzyska. Zwierzaki wcale nie zostają w tyle i same też stają w sportowe szranki! Czy uroczej przedstawicielce kuok uda się wywalczyć podium w zaciętym pojedynku z dużo większymi zwierzętami? Przekonamy się już 6 maja, bowiem właśnie wtedy na ekrany kin wejdzie komedia „Igrzyska zwierzaków"!

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

 

 

 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata". Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z... kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

 

 

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski") oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu", natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown".

 

„Igrzyska zwierzaków" – oficjalny zwiastun

 

 

 

 

 

 

 

 

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

 

Produkcja: Australia 2021

 

Reżyseria: Ricard Cussó („O czym marzą zwierzęta", „O czym dzisiaj marzą zwierzęta")

 

Polska obsada dubbingu: Zuzanna Galia, Szymon Kuśmider, Wojciech Chorąży, Przemysław Stippa, Ewa Serwa, Janusz Wituch, Artur Dziurman, Adrianna Izydorczyk

Czytany 252 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2022 16:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama