cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 11 kwiecień 2022 18:25

Światowy hit jesienią w Czwórce. Rozpoczął się casting do programu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Światowy hit jesienią w Czwórce. Rozpoczął się casting do programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej"?

 

W zakamarkach strychów, piwnic, szaf i kredensów – do których wielu z nas zajrzy w czasie wiosennych porządków – pod postacią niepozornych przedmiotów mogą kryć się prawdziwe skarby.  Nowy program Czwórki „Łowcy skarbów. Kto da więcej" to  wyjątkowa szansa, by je odkryć, poznać ich wartość i nieźle na nich zarobić.  Przede wszystkim jednak to świetna zabawa dla widzów, o czym świadczy międzynarodowy sukces formatu, który m.in. doczekał się już 8 sezonów i 1400 odcinków wyemitowanych w Niemczech , 4 sezonów we Francji oraz nowych edycji m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i we Włoszech. Show zadebiutuje na antenie Czwórki jesienią, a obecnie trwa nabór uczestników.

Na casting można zgłaszać się poprzez fanpage programu www.facebook.com/lowcyskarbowczworka, na którym będzie można znaleźć informacje i newsy o programie, materiały wideo oraz ciekawostki.    

 

W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko ekspertowi wyceniającemu przedmiot lub jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.

 

Vintage i przedmioty z duszą, to co zalega w szufladach, schowkach lub stanowi rodzinną pamiątkę, bibeloty i wielkie meble - zostaną wycenione, a potem sprzedane... lub nie. Kto da więcej za babciny kubek, secesyjną sofę lub ogrodowego krasnala? Neon z czasów PRL i puzderko na tabakę z XVIII wieku, a może abstrakcyjny obraz od ekscentrycznego wujka? Wszystko ma swoją cenę!

 

Szacunkową wartość każdej przyniesionej do studia rzeczy i pogłębioną wiedzę na jej temat właściciele poznają w rozmowie z jednym z trzech ekspertów programu - profesjonalistów na rynku sztuki i antyków, znawców współczesnych trendów w urządzaniu wnętrz, czy specjalistów od biżuterii.  Uzbrojeni w tę wiedzę właściciele przedmiotów mogą wziąć udział w aukcji, w której to oni trzymają w ręku młotek licytatora. Kupującymi są dealerzy sztuki i kolekcjonerzy, którzy między sobą licytują – czasami bardzo wysoko – oferowane przedmioty, ale ostateczna decyzja zawsze należy do sprzedającego.  Jeśli dobije targu – wychodzi ze studia z gotówką, jeśli nie – zabiera swój przedmiot do domu.  

 

„Łowcy skarbów. Kto da więcej" to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji -  przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach, licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy, a w studiu goszczą wspaniali, nieznani szerokiej telewizyjnej widowni ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.

 

Program opiera się na formacie „Cash or Trash" , którego dystrybutorem jest Warner Bros. International Television Production. Polską edycję produkuje dla Czwórki Polot Media.

Czytany 228 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 kwiecień 2022 18:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Reklama