cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 04 kwiecień 2022 10:09

„SEVENTEEN POWER OF LOVE: THE MOVIE” w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Południowokoreański boysband SEVENTEEN już wkrótce zaprezentuje światu swój pierwszy film! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów K-popu na porywające, muzyczne seanse w wybranych kinach 20 i 23 kwietnia. Tego wydarzenia absolutnie nie można przegapić!  

 

SEVENTEEN to międzynarodowa supergrupa, która na nowo pisze historię K-popu. Zespół dominuje na listach przebojów na całym świecie. Wydała aż pięć platynowych albumów w Korei, była przez dwa tygodnie z rzędu na amerykańskiej liście Billboard 200 oraz była numerem jeden na japońskiej liście Oricon.

Zespół zdołał odróżnić się od swoich rówieśników, wydając przebojowe piosenki z płynnie zsynchronizowaną choreografią. Członkowie grupy aktywnie uczestniczą w komponowaniu i produkcji swoich utworów oraz choreografii, dzięki czemu nazywani są „self-producing idol”.

Film to list miłosny SEVENTEEN uosabiający całą miłość do CARAT – rzeszy oddanych fanów grupy na całym świecie! W filmie zaprezentowane zostaną wspaniałe występy muzyczne, pogłębione wywiady ze wszystkimi 13 członkami zespołu. Nie zabraknie ciekawostek na temat ich historii, a także teraźniejszości oraz planów na przyszłość, które będą możliwe między innymi dzięki CARAT.

Wybrane kina sieci Helios zapraszają na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i wielkie muzyczne emocje. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/seventeen. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Do zobaczenia na porywających seansach, gdzie główną rolę gra K-pop!

Czytany 295 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 kwiecień 2022 10:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama