cinema.pl Artykuły

sobota, 02 kwiecień 2022 17:41

Rodzinna Wielkanoc w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Filmy dla całej rodziny w weekend wielkanocny: Angry Birds 2, Smerfy 2, Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, Piotruś Królik, , Robin Hood: Książę złodziei, Jumanji: Przygoda w dżungli oraz Druga poprawka.

 

Ryan Phillipp w śmiertelnej pułapce, dwie części ukochanych Smerfów, zadziorny królik walczący z nowym sąsiadem, wściekłe ptaki w obronie swojej wioski, Kevin Costner w roli króla złodziei oraz sequel hitu z lat 90-tych. W weekend wielkanocny telewizja AXN pokaże filmy dla całej rodziny: Druga poprawka, Smerfy 2, Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, Piotruś Królik, Angry Birds 2, Robin Hood: Książę złodziei oraz Jumanji: Przygoda w dżungli.

Piątek wielkanocny z Ryanem Phillippem

W filmie Druga poprawka agent specjalny, Vic Davis (Ryan Phillippe), jest w drodze, aby odebrać swojego syna z kampusu uniwersyteckiego. Nagle znajduje się w samym centrum operacji terrorystycznej. Córka sędziego Sądu Najwyższego i przyjaciółka syna Vica staje się celem grupy terrorystów. Porwanie dziewczyny ma pomóc wpłynąć na sprawę sądową dotyczycącą Drugiej Poprawki amerykańskiej konstytucji. Premiera filmu Druga poprawka w piątek o godz. 20:10 w AXN.

Animowana sobota wielkanocna

W filmie familijnym Smerfy 2, zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties. Gargamel ma nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy Smerfów. Szybko jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie. W celu pozyskania sekretnego zaklęcia, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża. Tam zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata i uratować Smerfetkę. Film Smerfy 2 w sobotę 15 kwietnia o godz. 9:55 w AXN.

W nowym, animowanym filmie Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wyrusza wraz z przyjaciółmi w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. Miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, dotrą do tajemniczej, zaginionej wioski i poznają największą tajemnicę w historii Smerfów. Film Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski w sobotę 16 kwietnia o godz. 12:00 w AXN.

Piotruś Królik to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film Piotruś Królik w sobotę 16 kwietnia o godz. 15:40 w AXN.

Niedziela wielkanocna pełna przygód

Angry birds 2 opowiada historię skomplikowanej relacji nielotów, Angry Birds, oraz sprytnych Zielonych Świnek z popularnych gier wideo. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną. W ten sposób powstaje super team, który ma ocalić ich domy. Film Angry birds 2 w niedzielę 17 kwietnia o godz. 10:20 w AXN.

W filmie Robin Hood: Książę złodziei Robin (Kevin Costner) powraca do Anglii z wyprawy krzyżowej. Szybko odkrywa, że stracił rodzinny majątek. Przyłącza się do bandy rzezimieszków z lasu  Sherwood, wypowiadając wojnę bezwzględnemu szeryfowi Nottingham (Alan Rickman). Tam poznaje piękną Marion (Mary Elisabeth Mastrantonio). Film Robin Hood: Książę złodziei w niedzielę 17 kwietnia o godz. 16:55 w AXN.

 

W filmie Jumanji: Przygoda w dżungli dzieciaki odkrywają starą konsolę wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Film Robin Hood: Książę złodziei w niedzielę 17 kwietnia o godz. 20:00 w AXN.

Czytany 233 razy Ostatnio zmieniany sobota, 02 kwiecień 2022 17:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama