cinema.pl Artykuły

sobota, 02 kwiecień 2022 17:08

Zobacz zwiastun najbardziej pokręconej komedii roku!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W tym domu nigdy nie wiesz, kim będziesz po przebudzeniu! Zobaczcie zwiastun „Rodzinnej zamiany ciał" czyli komediowego pomieszania z poplątaniem!

 

Udało Wam się już dzisiaj kogoś wkręcić? Nawet jeśli zrobiliście naprawdę niezły psikus to możecie być pewni, że nie przebiliście numeru, jaki fatum wykręciło tej rodzince.

Córka wskoczy w buty ojca, brat w szpilki siostry, a ta odkryje, czym grozi dorosłość – nie trudno domyślić się, że ten rodzinny mix doprowadzi do wielu przezabawnych i kuriozalnych sytuacji.

Pewnego ranka rodzina Morelów z przerażeniem odkrywa, że ich ciała i dusze uległy kompletnemu przemieszaniu. Sześcioletnia córeczka jest teraz w ciele ojca. Który jest teraz w ciele nastoletniego syna. Który jest teraz w ciele starszej siostry. Która jest teraz w ciele swojej matki... Która jest teraz w ciele sześcioletniej Chachy. Rozumiecie coś z tego? Spokojnie – oni też nie – ani trochę! Ale prawdziwe kłopoty dopiero przed Morelami. Bo z pracy wydzwania wredny szef, w szkole zapowiedzieli klasówkę, a do drzwi dobija się właśnie napalona sympatia z liceum. I jak tu teraz żyć i do reszty nie zwariować?

„Rodzinna zamiana ciał" w kinach od 29 kwietnia 2022!

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2021

Reżyseria: Jean-Patrick Benes („Kabul Kitchen", „Ares")

Scenariusz: Martin Douaire, Antoine Gandaubert, Jean-Patrick Benes

Obsada: Franck Dubosc („Kręcisz mnie", „Asterix na olimpiadzie", „Goście, goście III: Rewolucja"), Alexandra Lamy („Niewierni", „Kręcisz mnie"), Christiane Millet („Poznajmy się jeszcze raz", „Samba"), Mathilde Roehrich („Sztuka kłamania", „Bal szalonych kobiet")

Czytany 273 razy Ostatnio zmieniany sobota, 02 kwiecień 2022 17:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama