cinema.pl Artykuły

środa, 30 marzec 2022 20:05

Czy dzielna kuoka zdobędzie złoto?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy na pewno tylko trening czyni mistrza? Już teraz zobacz zwiastun „Igrzysk zwierzaków"! Szykujcie podium – komedia na medal w kinach 6 maja

 

Kuoki są małe i radosne, a ci goście napakowani i niebezpieczni – czy małe, urocze zwierzątko będzie mieć szansę w sportowym starciu z wielkimi predatorami? Tylko, jeśli obok morderczego treningu zdobędzie się na... wiarę w siebie. Zobacz zwiastun „Igrzysk zwierzaków", komedii na medal, która w polskich kinach pojawi się już 6 maja!

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata". Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z... kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski") oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu", natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown".

 

„Igrzyska zwierzaków" – oficjalny zwiastun

 

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

Produkcja: Australia 2021

Reżyseria: Ricard Cussó („O czym marzą zwierzęta", „O czym dzisiaj marzą zwierzęta")

Polska obsada dubbingu: Zuzanna Galia, Szymon Kuśmider, Wojciech Chorąży, Przemysław Stippa, Ewa Serwa, Janusz Wituch, Artur Dziurman, Adrianna Izydorczyk

Czytany 239 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 marzec 2022 20:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama