cinema.pl Artykuły

wtorek, 15 marzec 2022 23:22

Serialowy początek wiosny w kwietniu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera nowych sezonów seriali Seal Team i S.W.A.T. – jednostka specjalna oraz nowe odcinki uwielbianych przez widzów produkcji: Rekrut i Agenci NCIS. 

David Boreanaz w roli szefa oddziału specjalnego fok; Shemar Moore, jako kapitan oddziału antyterrorystycznego w Los Angeles; Nathan Filion, jako policyjny żółtodziób oraz Mark Harmon, jako najsłynniejszy agent amerykańskiej marynarki wojennej. W kwietniu telewizja AXN pokaże 5. sezon serialu Seal Team, 5. sezon S.W.A.T. – jednostki specjalnej oraz nowe odcinki 4. sezonu Rekruta i 16. sezonu Agentów NCIS.

Produkcja Seal Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne misje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który długo starał się zostać stałym członkiem zespołu; oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie Jason wyruszy ze swoim oddziałem w misję do jednego z najbardziej niebezpiecznych krajów świata, aby pod przykrywką ćwiczeń przechwycić eksperta ds. broni. Premiera 5. sezonu serialu Seal Team w poniedziałek 4 marca o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN.

S.W.A.T. - jednostka specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku.  Produkcja opowiada historię porucznika policji, Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore), który zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W 5. sezonie porucznik Hondo po wydarzeniach z finału ostatniego sezonu przeniesie się do Meksyku, aby przemyśleć swoją przyszłość. Jednak szybko zostanie wciągnięty w lokalne sprawy. Premiera 5. sezonu serialu S.W.A.T.- jednostka specjalna w poniedziałek 4 marca o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00 w AXN.

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (Nathan Filion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W nowych odcinkach 4. sezonu serialu posterunkowy Nolan będzie musiał rozwiązać zagadkę podpalenia. Nowe odcinki 4. sezonu serialu Rekrut we wtorki o 21:05 w AXN.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee i lekarzem sądowym, dr. Mallardem. W nowych odcinkach 16. sezonu serialu zespół odnajdzie 9-letnią dziewczynkę, która była więziona od wielu lat. Nowe odcinki 16. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartki o 21:05 w AXN.

Czytany 368 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marzec 2022 23:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama