cinema.pl Artykuły

środa, 09 marzec 2022 10:19

Kino Kobiet zagra w marcu „Piosenki o miłości”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sieć kin Helios zaprasza na marcowe seanse w kobiecym gronie. W środę, 16 marca fanki cyklu Kino Kobiet będą mogły zobaczyć przedpremierowo jeden z największych przebojów ostatniego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - „Piosenki o miłości”. Film to opowieść o kobiecej walce o niezależność i dochodzeniu do własnego głosu, tego spotkania absolutnie nie można przegapić.

 

Robert, muzyk żyjący w cieniu odnoszącego sukcesy ojca, buntuje się przeciwko rodzicielskiemu autorytetowi. Spotkanie z początkującą wokalistką z małego miasta konfrontuje go z naturą jego wewnętrznej walki. W obliczu konfliktu pomiędzy uczuciem a ambicją ich wspólny projekt muzyczny staje pod znakiem zapytania…

„Piosenki o miłości” to mocny, nowy głos polskiego kina, jak najlepszy indie popowy kawałek i uderzający w najczulsze struny – tam gdzie miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. Ona jest skromną dziewczyną, on pochodzi z zamożnej rodziny. Ona śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

Jako, że film czaruje nie tylko poruszającym scenariuszem, doskonałą muzyką i znakomitymi kreacjami aktorskimi… motywem przewodnim marcowych seansów Kina Kobiet będą czarno-białe stroje, nawiązujące do tego, co Panie zobaczą na wielkim ekranie. Rekwizytem obowiązkowym będą natomiast słuchawki!

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pozytywnych pokazów, specjalnie dobranych na tę okazję nowości filmowych oraz świetnej zabawy w kobiecym gronie, a także wielu atrakcji przed seansem. Bilety na marcową odsłonę cyklu są już dostępne w sprzedaży! 

Czytany 309 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 marzec 2022 10:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama