cinema.pl Artykuły

czwartek, 03 marzec 2022 19:15

Zdrójkowski i Dziuba dołączają do "Przyjaciółek"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już dziś premiera 19. sezonu „Przyjaciółek”! W nowych odcinkach hitowego serialu do obsady dołączą m.in. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba, których połączy jedno miejsce - salon fryzjerski! Co sprowadzi ich do tego miejsca? W jakie role się wcielą? 

 

- Dawid jest barberem, którego sprowadził Patryk (grany przez Adama) do salonu Patrycji. Stworzą razem zgrany duet. Na pierwszy rzut oka są lekkoduchami, ale tak naprawdę są to chłopacy, którzy mają w sobie sporo dawkę empatii i przejmują się tym, co się dzieje w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i na miarę własnych możliwości starają się zawsze jej pomóc czy pocieszyć – opowiada odtwórca roli, Karol Dziuba.

Jak układa się jego współpraca z Joanną Liszowską i Adamem Zdrójkowskim?

- Joanna Liszowska jest świetną aktorką, bardzo miło jest jej partnerować w tym serialu. Jest bardzo kreatywna, z dystansem, z poczuciem humoru. Adam to super facet. Myślę, że od razu złapaliśmy taki dobry kontakt i odpowiednio się uzupełniamy. Mam nadzieję, że spodoba się widzom to, co proponujemy – dodaje Karol.

Co mówi o swojej postaci Adam Zdrójkowski?

- Patryk jest fryzjerem. Można nawet powiedzieć, że sam zatrudnił się w salonie fryzjerskim Patrycji, swojej szefowej.  Patryk jest pewnym siebie chłopakiem, ale jednocześnie spryciarzem i cwaniakiem. Pracował za granicą i tam nauczył się różnych sztuczek manipulacji. Także wbija się w życie przyjaciółek z buta! 

Jak za sprawą nowych bohaterów zmieni się salon Patrycji?

- Okazuje się, że salon Patrycji nie jest już typowo damskim salonem, a męski pierwiastek będzie odgrywał w nim znaczącą rolę - mówi Zdrójkowski.

 

Nowe odcinki „Przyjaciółek” od 3 marca, w każdy czwartek, o godz. 21:05 w Polsacie.

Czytany 322 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 marzec 2022 19:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama