cinema.pl Artykuły

piątek, 25 luty 2022 14:20

Dzieci i młodzież będą miały głos w TVP

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W sobotę, 26 lutego o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na premierę hitowego programu „The Voice Kids”.  Już po raz piąty na scenie wystąpią muzycznie utalentowane dzieci w wieku 8-14 lat. W fotelach trenerów zasiądą: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W roli prowadzących program zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela. 

 

Podczas pierwszego etapu - Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 wykonawców, do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” i 50 tysięcy złotych. 

Najnowsza edycja będzie wyjątkowa, nie tylko pod względem głosów, które usłyszmy. Trenerzy nie ukrywają, że piąta odsłona „The Voice Kids” jest dla nich najważniejszym egzaminem, w którym każdy chce otrzymać najwyższą notę. 

Każdy z nas ma po jednej wygranej więc w studiu, naprawdę czuć, że każdy chciałby tę edycję wygrać - mówi Dawid Kwiatkowski, który w trzeciej edycji doprowadził na szczyt Marcina Maciejczaka. 

Nie będę ukrywać, że jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina. Natomiast piąta edycja to jest walka - ocenia Cleo, której podopieczna AniKa Dąbrowska wygrała drugą odsłonę programu.

Bitwę mistrzów czas zacząć - ogłasza Tomson, który wspólnie z Baronem doprowadzili do zwycięstwa Sarę James, uczestniczkę czwartej edycji „The Voice Kids”.

Troje wspomnianych zwycięzców „The Voice Kids”, oficjalnie otworzy piątą odsłonę popularnego show śpiewając singiel „Lecę” powstały specjalnie na tę okazję.  W premierowym odcinku wystąpi również zwyciężczyni pierwszej edycji - Roksana Węgiel, która wykona swój przebój „Korona”.  

 

„The Voice Kids”  - premiera piątej edycji „The Voice Kids”  w sobotę, 26 lutego o godzinie 20:00 w TVP2

Czytany 293 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 luty 2022 14:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama