cinema.pl Artykuły

piątek, 25 luty 2022 14:06

„2Cellos at Sydney Opera House” na ekranach kin Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Występ niesamowitego duetu wiolonczelistów z Chorwacji zarejestrowany w słynnej Sydney Opera House już 9 marca trafi na ekrany kin Helios. 2Cellos koncertują w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie - tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć ich australijski występ w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej. 

 

Koncert z Sydney to jedna z najlepszych odsłon zespołu, który szturmem zdobył miejsce pośród największych gwiazd muzyki. Chorwatom nie brakuje niezwykłej energii, która udziela się także publiczności. Już 9 marca widzowie Heliosa usłyszą największe przeboje muzyki filmowej, rockowej i popowej, które w wykonaniu 2Cellos wybrzmią zupełnie inaczej niż w pierwotnych nagraniach. W czasie ponad półtoragodzinnego seansu pojawią się tematy muzyczne wielkich przebojów autorstwa Ennio Morricone, Johna Williamsa, Hansa Zimmera, Nino Roty i innych. 

Artyści zaprezentowali melodie znane z takich filmów jak: „Ojciec Chrzestny”, „Waleczne serce”, „Lista Schindlera”, Titanic”, „Gladiator” i „Gra o tron”. To właśnie te utwory wiolonczeliści umieścili na swoim albumie „Score”, który poświęcili w całości muzyce filmowej. Podczas koncertu w Sydney wybrzmiały także inne, wielkie adaptacje przebojów AC/DC, Michaela Jacksona, Nirvany, Rolling Stones czy U2. 

„2Cellos at Sydney Opera House” to wspaniałe muzyczne doznanie, na które sieć kin Helios zaprasza wszystkich miłośników fantastycznych dźwięków już 9 marca, o godzinie 18.00. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/2cellos. 

Dotychczas 2Cellos koncertowali w Polsce dwukrotnie, kolejny występ z utworami z najnowszego albumu „Dedicated” odbędzie się już w tym roku - 13 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na to wydarzenie kupić można na platformie www.biletserwis.pl.

Czytany 289 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 luty 2022 14:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama