cinema.pl Artykuły

czwartek, 10 luty 2022 20:18

Serial "Zabiłam swojego męża" tylko na 13 Ulicy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w niedzielę 13 lutego kanał 13 Ulica zaprosi widzów na dwa pierwsze odcinki trzymającego w napięciu francuskiego serialu kryminalnego od 13ème RUE, Zabiłam swojego męża. Serial opowiada o Annie (Erika Sainte), która przez lata znosiła przemoc ze strony swojego męża, prawnika Manuela (Antoine Gouy). Któregoś dnia kobieta traci panowanie nad sobą i brutalny partner przypłaca swoje zachowanie życiem.

 

Ale czy Anna na pewno popełniła tę zbrodnię? Kiedy bohaterka dowiaduje się, że Manuel jednak żyje, a ich syn jest w niebezpieczeństwie, musi zrobić wszystko, by chronić chłopca. Sprawą zajmuje się również detektyw Caldera (Tiphaine Daviot), która za wszelką cenę chce dotrzeć do prawdy. 

 

W rolach głównych wystąpili: Erika Sainte (m.in. Bronx, Marsylski łącznik, Niezatapialni), Antoine Gouy (m.in. Lupin, Jutro będziemy szczęśliwi, Budapeszt) oraz Tiphaine Daviot (Uziemieni, Marianne, Czarny punkt). Serial Zabiłam swojego męża został stworzony przez Sophie Dab, Rémy’ego Silka Binisti, Lucie Fréjaville i Justine Kim Gautier na podstawie oryginalnego pomysłu Henriego Debeurme’a - twórcy serialu Trauma. Debeurme ma na koncie wiele uznanych seriali, w tym Missions, Moah i Les Grands. Serial wyreżyserował Rémy Silk Binisti, a za produkcję odpowiada Next Episode. 

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Zabiłam swojego męża już 13 lutego od 22:00. Podwójne odcinki w każdą niedzielę od 22:00. 

Link do spotu promocyjnego:

Czytany 571 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 luty 2022 20:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama