cinema.pl Artykuły

czwartek, 10 luty 2022 18:02

Polscy raperzy o VALIDÉ!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Marzenia o sławie, brawura, walka o wpływy i uliczny rap prosto z Francji. W drugim sezonie VALIDÉ na scenę nieoczekiwanie wkracza młoda i utalentowana raperka Sara, która próbuje zbudować swoją pozycję w zdominowanym przez mężczyzn środowisku. Również w nowym sezonie produkcji obok profesjonalnych aktorów pojawili się znani francuscy raperzy i muzycy, m.in. Amel Bent, Naps, Alonzo, czy Laetitia Kerfa. Polska premiera drugiej odsłony VALIDÉ już 11 lutego w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

 

W drugim sezonie przyjaciele Apasha, William i Brahim, chcą rozkręcić własną firmę produkcyjną i zapraszają do współpracy utalentowaną Sarę. Młoda raperka waha się czy przyjąć propozycję. Z jednej strony może być to dla niej życiowa szansa i przełom w karierze, z drugiej zaś żadnej kobiecie nie udało się dotychczas zabłysnąć w tym męskim otoczeniu. Jej obawy potęguje fakt, że samotnie wychowuje dziecko i boi się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Przewodniczką Sary po świecie raperów będzie Ines, która była świadkiem mrocznych wydarzeń, jakie podzieliły całe środowisko. Czy Sara razem z Williamem i Brahimem zrewolucjonizuje francuską scenę rapową, czy może górę wezmą nierozwiązane spory i chęć zemsty?  

Producentem i współreżyserem drugiego sezonu serialu VALIDÉ jest Franck Gastambide – znany z takich produkcji jak „Taxi 5” czy „Porn in the hood”. W roli głównej wystąpiła francuska aktorka i piosenkarka Laetitia Kerfa. W rolę Brahima i Williama ponownie wcielili się Brahim Bouhlel i Saïdou Camara.

Serial VALIDÉ został doceniony przez reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej:

Rywalizacja, która pozwala podnosić poprzeczkę, jest ok. Ale rywalizacja, za którą idzie zawiść i obawa przed utratą pozycji, może się przerodzić w niezdrowy wyścig o popularność. A to rodzi sporo komplikacji. O tym jest Validé. – mówi Kabe

 

Kabe

 

Ciśnienie na sławę, broń, zazdrość i zawiść. Paryż przy dźwiękach francuskiego rapu ma inne oblicze. Zobaczcie serial Validé na CANAL+ online - niektórym wychodzi zrobienie dobrej produkcji o rapie. - mówi raper Vienio

 

Vienio

 

Serial VALIDÉ w CANAL+ online to kolejny ukłon w stronę miłośników rapu. Użytkownicy CANAL+ online mogą również zobaczyć ekskluzywne materiały z koncertów polskich gwiazd, takich jak PRO8L3M, Mata, Sobel i Young Leosia.

VALIDÉ 2, serial kryminalny, premierowe odcinki w piątki od 11.02, o godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM (emisja po trzy odcinki), cały sezon dostępny od rana tego samego dnia w serwisie CANAL+ online. 

Czytany 347 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 luty 2022 18:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama