cinema.pl Artykuły

wtorek, 08 luty 2022 16:51

„Najgorszy człowiek na świecie” z dwiema nominacjami do Oscara!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Najgorszy człowiek na świecie" z dwiema nominacjami do Oscara w kategoriach: Najlepszy Film Międzynarodowy i Najlepszy Scenariusz Oryginalny! Pokazy przedpremierowe już w kinach!

 

„Najgorszy człowiek na świecie" otrzymał właśnie dwie nominacje do Oscara w kategoriach: Najlepszy Film Międzynarodowy i Najlepszy Scenariusz Oryginalny! Film Joachima Triera nie przestaje zachwycać widzów i krytyków na całym świecie, a po amerykańskiej premierze może pochwalić się jednym z najlepszych wyników per screen average w historii filmów nieanglojęzycznych w Stanach Zjednoczonych oraz najlepszym otwarciem filmu norweskiego w amerykańskich kinach w historii.

 

Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

„Najgorszy człowiek na świecie" oficjalny polski zwiastun 

Dystrybutorem filmu „Najgorszy człowiek na świecie" jest M2 Films. Nominowany do Oscara w dwóch kategoriach film Joachima Triera można oglądać już teraz na pokazach przedpremierowych: https://www.m2films.pl/movie/najgorszy-czlowiek-na-swiecie

Czytany 367 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 luty 2022 17:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama