cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 07 luty 2022 15:54

Walentynki w Cinema City

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Połowa lutego to tradycyjnie czas świętowania uczuć, ale w Cinema City walentynkowa zabawa zaczyna się już teraz i trwać będzie do końca miesiąca. Jeśli jesteś singlem, masz szansę wygrać najwspanialszą randkę z innym miłośnikiem kina, a jeśli masz już drugą połówkę – zdobyć zaproszenie na seans filmowy w Cinema City lub duże rabaty na przekąski kinowe. To wszystko w niezwykłej akcji walentynkowej Cinema City, która startuje na www.filmowarandka.pl. 

 

Cinema City zachęca do świętowania Walentynek na dowolnym seansie filmowym, bo kto powiedział, że romantyczna komedia to jedyny sposób na udaną randkę? Przez cały miesiąc Cinema City prowadzi akcję – filmową zabawę, w której można zyskać: bilety, rabaty, randkę, albo miłość na całe życie! Połączyła ich miłość do kina – daj się porwać zabawie i wejdź na www.filmowarandka.pl. Tu wszyscy mają szansę być wygrani! 

W akcji „Połączyła ich miłość do kina” mogą wziąć udział zarówno pary jak i single. Rejestrując się na stronie www.filmowarandka.pl chętni przystępują do gry i rozwiązują quiz filmowy. Pod koniec quizu wszyscy, którzy zadeklarowali się jako single widzą listę dopasowanych do nich innych użytkowników, odpowiadających im pod względem filmowych preferencji, upodobań, a także wybranego miasta. Pozostaje jedynie porozmawiać za pośrednictwem chatu na stronie i umówić się na filmową randkę w kinie. Pary, które będą miały 100% wspólnych odpowiedzi w quizie otrzymają 1 bilet gratis. Każdy otrzyma osobno kod, a połączone i okazane w kinie dają jeden bilet prezencie lub rabaty na przekąski nawet do 80%. Wszyscy, którzy już są szczęśliwie zakochani mogą, rozwiązując quiz, wskazać swoją połówkę, zaprosić ją do zabawy i podobnie jak single, wygrać nagrody. Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.filmowarandka.pl.  

Jakie filmy zobaczymy na ekranach Cinema City?

Wygrane kody realizować będzie można do 15 marca, a repertuar filmowy w tym czasie prezentuje się doskonale. Już teraz pokazywane są wielkie produkcje, takie Moonfall, Hazardzista, Zaułek Koszmarów, King’s Man, Krzyk oraz polskie hity: Miłość, seks &pandemia, Gierek, 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Wśród nadchodzących przebojów najbardziej wyczekiwane są Batman oraz Uncharted, ale pozostałe propozycje nie zostają w tyle: Śmierć na Nilu, kryminał z niezrównanym Herkulesem Poirot, Matki równoległe Almodovara czy wzruszający Cyrano z Peterem Dinklage’m w roli tytułowej. Fanów polskich filmów Cinema City zaprosi na komedie Krime Story. Love Story, Szczęścia chodzą parami oraz Miłość jest blisko.

Szczegółowy repertuar na  www.cinema-city.pl.

Czytany 433 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 luty 2022 16:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama