cinema.pl Artykuły

czwartek, 03 luty 2022 23:07

Walentynki w TVP Kobieta

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W walentynkowy weekend TVP Kobieta przygotowała dla widzów specjalną ofertę, autorskie programy, koncert, komedie romantyczne m.in. „Sabrina” z Julią Ormond i Harrisonem Fordem w rolach głównych, „Wszyscy moi mężczyźni” i film „Paryż może poczekać” oraz wielki finał serialu „Velvet Collection”.

 

Walentynkowe świętowanie w TVP Kobieta rozpocznie się już w piątek 11 lutego o godz. 21:30 romantyczną komedią z Reese Witherspoon „Wszyscy moi mężczyźni”. 

W sobotę, 12 lutego o godz. 8:50, dzięki kulinarnym poradom Agnieszki Mielczarek w cyklu „Pięknie przyprawiona”, widzowie dowiedzą się jak zadbać o zdrową dietę, poprawić swoje libido oraz przygotować zdrowy deser, a w specjalnym odcinku „Kwiatów na warsztat” (godz. 11:00) Joanna Lewandowska odkryje przed widzami tajniki aranżacji romantycznego stołu. 

W sobotę TVP Kobieta zaproponuje widzom także doskonałe kino: o godz. 9:25 film „Paryż może poczekać” z hollywoodzkim amantem Alecem Baldwinem w roli głównej, o godz. 14:30 dwa ostatnie odcinki serialu „Velvet Collection”, a o godz. 16:30 filmowa wersja telewizyjnej sagi „Noce i dnie” po cyfrowej rekonstrukcji. 

W niedzielę, 13 lutego o godz. 9:40 kanał zaprasza na komedię  „Nie cierpię Walentynek” (godz. 9:40). Od godz. 14:30 na antenie początek filmowego walentynkowego maratonu: „Stawiam na miłość”, tuż po niej „Miłość w spadku” (godz. 16:00), „Wakacje mojego życia” (godz. 17:25). Na zakończenie filmowej uczty melancholijne oblicze miłości we współczesnym melodramacie „Miłość w Daisy Hills” (godz. 21:30).

W poniedziałek, 14 lutego o godzinie 18:50 TVP Kobieta zabierze widzów w sentymentalną podróż muzyczną z gwiazdą estrady Ireną Santor w autorskim koncercie „Santor cafe – nic prócz miłości”. 

Walentynki z TVP Kobieta zakończy historia o miłosnych perypetiach Sabriny i Davida w komedii romantycznej „Sabrina” (godz. 21.30). Współczesna filmowa opowieść jest remakiem filmu Billy`ego Wildera z 1954 roku z Audrey Hepburn w roli głównej. Tym razem, w rolę tytułową wciela się Julia Ormond, w roli Davida widzowie zobaczą Harrisona Forda. 

Czytany 217 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 luty 2022 23:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama