cinema.pl Artykuły

sobota, 29 styczeń 2022 12:34

Pozycja obowiązkowa dla całej rodziny!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dubbingujący rodziców tytułowego bohatera Maja Ostaszewska i Tomasz Kot o tym, dlaczego na filmie „Skarb Mikołajka" dorośli będą bawić się równie świetnie jak dzieci.

 

Mamy tu prześmiesznie narysowane relacje między mamą i tatą Mikołajka.

To jest dowcipne i błyskotliwe. Mama Mikołajka bywa trochę wredna ale po chwili jest absolutnie urocza. Fajne jest to, że w filmie mamy bardzo dużo śmiesznych

sytuacji, które znamy będąc długo w związkach.

Dorośli widzowie będą naprawdę mieli super ubaw.

Maja Ostaszewska

„Skarb Mikołajka" to jest również historia dla dorosłych. Drodzy rodzice, idźcie na ten film, może w postaciach oglądanych na ekranie przejrzycie się jak w lustrze? Kto wie?

Być może czyjaś wrażliwość i indywidualna percepcja filmu spowoduje, że będzie śmiał się jeszcze głośniej od swoich dzieci?!

Tomasz Kot

 

Film „Skarb Mikołajka" w kinach od 4 lutego!

To będzie prawdziwa uczta dla fanów filmów o przygodach Mikołajka! Trzecia odsłona przygód uwielbianego przez dzieci i dorosłych bohatera została okrzyknięta przez francuskie Le Figaro najlepszą z filmowego cyklu!

 

„Zdecydowanie najlepszy z filmów cyklu" (Le Figaro)

„Czarujący, zabawny i pełen dobrej energii" (Le Parisien)

„Świetna komedia familijna" (Voici)

„Zachwyci wasze dzieci" (Le Nouvel Observateur)

 

Bohater ponadczasowych dzieł René Goscinny'ego i Jean-Jacquesa Sempé, uwielbiany przez dzieci i dorosłych Mikołajek, powraca na kinowe ekrany. Tym razem przebojowy chłopiec wyruszy na poszukiwanie zaginionego skarbu i z pomocą niezastąpionych kumpli postara się zapobiec niechcianej przeprowadzce 

Co z tego wyniknie – rozbawi i zaskoczy dosłownie wszystkich. Bo trzecia odsłona filmowych przygód Mikołajka to humor, akcja i atrakcje, które zadowolą nie tylko wiernych fanów bohatera, ale i tych, którzy dopiero co wkraczają do jego świata.

W polskiej wersji językowej w rolach rodziców tytułowego bohatera usłyszymy Maję Ostaszewską i Tomasza Kota.

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

Oficjalny zwiastun: 

Maja Ostaszewska czyta książkę „Skarb Mikołajka":

 

Maja Ostaszewska i Tomasz Kot opowiadają o kolegach Mikołajka:

Gatunek: komedia/ familijny/ przygodowy

Produkcja: Francja 2021

Reżyseria: Julien Rappeneau („Mój mały mistrz")

Scenariusz: Julien Rappeneau („Mój mały mistrz", „Largo Winch"), Mathias Gavarry („Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki")

Obsada: Ilan Debrabant („10 dni z tatą", „Niewinne kłamstewka 2"), Jean-Paul Rouve („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", „Nasze najlepsze wesele"), Audrey Lamy („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie", „Szalona mamuśka"), Pierre Arditi („Poznajmy się jeszcze raz", „Hrabia Monte Christo"), Grégory Gadebois („Oficer i szpieg", „Nic do ukrycia")

Obsada polskiej wersji językowej: Maja Ostaszewska („W głowie się nie mieści", „Paddington"), Tomasz Kot („Co w duszy gra", „Krzysiu, gdzie jesteś?", „Jak zostać kotem")

Czytany 419 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 styczeń 2022 12:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama