cinema.pl Artykuły

środa, 26 styczeń 2022 17:31

Książkiewicz i Żurawski o tym, czego pragną kobiety i co kręci facetów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 11 marca do kin trafi komedia romantyczna „Szczęścia chodzą parami” w reżyserii Bartka Prokopowicza („Narzeczony na niby”). Na ekranie obok Weroniki Książkiewicz i Michała Żurawskiego, zobaczymy m. in. Aleksandrę Domańską, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Karolaka, Klaudię Halejcio i Jacka Knapa. Dzisiaj w internecie premierę mają dwa wyjątkowe zwiastuny filmu, które przedstawiają związek i randkowanie z dwóch perspektyw – kobiecej i męskiej. 

Co kręci kobiety, co podnieca mężczyzn, a czego się obawiają? Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Odpowiedź znajdzie się w filmie, ale przedsmak można poznać już teraz w zwiastunach.

Bohaterką filmu jest Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, która zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy nawet najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Kobieca perspektywa

Meska perspektywa

Producentem filmu jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat Plus.

Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

„Szczęścia chodzą parami” w kinach już od 11 marca!

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 styczeń 2022 17:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama