cinema.pl Artykuły

wtorek, 25 styczeń 2022 21:20

Wylicytuj karnet na 22. MFF Nowe Horyzonty

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kino = miłość, dlatego Nowe Horyzonty z ogromną przyjemnością dołączają do tegorocznej odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla zwyciężczyni lub zwycięzcy licytacji przygotowaliśmy karnet na nadchodzącą, 22. edycję Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty, która odbędzie się w dniach 21-31 lipca 2022 roku we Wrocławiu.

 

MFF Nowe Horyzonty to jedno z największych wydarzeń na filmowej mapie Europy. Od ponad 20 lat wrocławski festiwal gromadzi tysiące miłośniczek i miłośników odważnego i bezkompromisowego kina. To tu można zobaczyć (premierowo!) hity z najważniejszych festiwali świata – z Cannes, Berlina, Toronto, Wenecji czy Rotterdamu, zachwycić się awangardowymi perełkami oraz spotkać wybitnych przedstawicieli i przedstawicielki świata kina (gościliśmy m.in. Terry'ego Gilliama, Nanniego Morettiego, Agnieszkę Holland i Petera Greenawaya).

Karnet na 22. MFF Nowe Horyzonty daje możliwość najpełniejszego doświadczenia festiwalu – karnetowicze mogą zobaczyć kilkadziesiąt filmów ze wszystkich festiwalowych sekcji.

Szczegóły związane z realizacją karnetu omówimy bezpośrednio ze zwycięzcą lub zwyciężczynią licytacji.

Weź udział w licytacji

https://allegro.pl/oferta/wylicytuj-karnet-na-22-mff-nowe-horyzonty-11740387385

Czytany 234 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 styczeń 2022 21:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama