cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 styczeń 2022 16:54

Klątwa Małpy, spryt Królika i szybkość Diabła

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Co sprawia, że postać jest kultowa? Przez wiele dekad pozostaje ulubionym bohaterem publiczności i łączy różne pokolenia, a po latach od pierwszej emisji produkcji wciąż budzi u widzów entuzjazm. „Co tam, doktorku?” – te słowa Królika Bugsa odbiorcy rozpoznają od razu. Teraz Bugs powróci na ekrany telewizorów wraz z resztą ekipy „Zwariowanych Melodii” w serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Premiera na kanale Cartoon Network w poniedziałek 17 stycznia o 16:15.

 

Najsprytniejszy animowany królik? To może być tylko Królik Bugs. Zwodzi Myśliwego Elmera, wpuszcza w maliny kowboja. W nowej serii, „Zwariowane Melodie: Kreskówki” ma w zanadrzu kilka nowych sztuczek: Yosemite Sam otrzymuje od niego kapelusz, który jest… stożkiem z papieru – niezbyt przydatnym na Syberii, gdzie obecnie mieszka. Innym razem myśliwy Elmer wybiera pieniek Bugsa w lesie jako swoje nowe siedzenie. Królik próbuje go stamtąd wykurzyć. Odcinki premierowego serialu pokażą, jakie figle spłata Bugs Elmerowi.

W odświeżonej wersji klasycznej animacji o ekipie Zwariowanych Melodii pojawią się też Kaczor Daffy i Prosiak Porky. Pierwszy bohater nakłania drugiego, aby wybrali się do świątyni wielkiej małpy i szukali ukrytego skarbu. Strachliwy Porky daje się namówić obietnicą ekscytującej podróży. Jednak obydwaj przekonują się, że ta szczególna przygoda wymaga od nich odwagi: w świątyni znajduje się prawdziwa, wielka małpa! W nowych odcinkach na widzów czeka także spotkanie z Diabłem Tasmańskim Tazem, Kotem Sylwestrem, Ptaszkiem Tweetym, Kojotem E. Wilusiem i Strusiem Pędziwiatrem.

Premiera „Zwariowane Melodie: Kreskówki” już w poniedziałek 17 stycznia o 16:15 w Cartoon Network. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15 w Cartoon Network.

Czytany 332 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 styczeń 2022 17:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama