cinema.pl Artykuły

sobota, 08 styczeń 2022 00:31

Dostawa szybka jak błyskawica

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Magiczna różdżka? Wszechstronny robot sprzątający? Karoca? Jajko? Kurierzy Ninja Express dostarczą nawet najbardziej osobliwe przedmioty. To dostawcy od zadań specjalnych, którzy pojawią się m.in. na dryfującym po oceanie statku i w zamku czarodziejów. Serial „Ninja Express” będzie miał premierę w poniedziałek 17 stycznia o 18:00 w Boomerangu. 

 

Animacja „Ninja Express” to krzepiące opowiastki o trzech przyjaciołach ninja, którzy mają jedną – pozornie prozaiczną – misję: dostarczyć wszystkie przesyłki. Ekipa wojowników działa nie tylko jako kurierzy, ale przede wszystkim spełniają życzenia. Kiedy tylko ktoś wypowie na głos swoje marzenie, znikąd pojawi się liścik od Kiro, Konpeki i Aki, czyli grupy Ninja Express. Obiecują w nim, że zrealizują każdą zachciankę!

W premierowych odcinkach Ninja Express rozpoczną działalność od odwiedzin na statku wikingów! Dzięki zdolności transportowania się przez specjalny portal, w mig przeniosą się na pokład statku. Kapitan Bullyson zażyczy sobie coś, dzięki czemu jego wioślarze będą wiosłować w jednym rytmie. Złośliwy dowódca nie spodziewa się jednak, że ninja zaskoczą go dostarczeniem wielkiego goryla! 

W innym odcinku serialu, pewien tata zamówi konia na biegunach dla swojej córki, ale ninja dostarczą mu… drewnianego konia trojańskiego. Dostaną także zamówienie od księcia na powóz: będzie chciał wkupić się w łaski księżniczki, której przez przypadek sam zniszczy karocę. Nie spodziewa się jednak, że pojazd ninja wzbudzi u księżniczki większe zainteresowanie niż jego prezent!

Premiera „Ninja Express” już w poniedziałek 17 stycznia o 18:00 w Boomerang. 

Emisja codziennie o 18:00 w Boomerang.

Czytany 366 razy Ostatnio zmieniany sobota, 08 styczeń 2022 00:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama