cinema.pl Artykuły

piątek, 07 styczeń 2022 10:58

„Gdybyśmy” – najnowszy singiel Natalii Lesz do filmu „Gierek”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie film „Gierek”. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Historia człowieka, którego nazwisko słyszał każdy, ale niewielu zna jego prawdziwą historię. 

 

Tuż przed premierą powstał teledysk promujący film, który swoją premierę ma właśnie dziś. 

Jeśli chcesz zobaczyć klip premierowo kliknij:

Natalia Lesz: „Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale powiedziano nam, że istniały plotki, o rzekomej przyjaźni Gierka z pewną ówczesną divą. Ta domniemana relacja była największą inspiracją podczas tworzenia piosenki”.

Natalia Lesz jest absolwentką Akademii Teatralnej w Nowym Jorku i Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim.  

W filmie występują: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Cezary Żak. Gierek jest najnowszym filmem Global Studio, producentów „Procederu”, „Krime Story. Love Story” (premiera w 2022 roku).

Zapraszamy do śledzenia materiałów z filmu na kanałach oraz na oficjalnej stronie www - https://gierek.film/ facebook - https://www.facebook.com/GlobalStudio.film instagram - https://instagram.com/globalstudio.film/ „Gdybyśmy” w serwisach streamingowych: https://id.ffm.to/natalia_lesz

 

Czytany 308 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 styczeń 2022 11:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama