cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 grudzień 2021 18:10

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” na specjalnych pokazach sylwestrowych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Komedia „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” za niewiele ponad tydzień trafi na ekrany kin w całej Polsce. Za nami pierwszy pokaz przedpremierowy, w którym udział wzięła Anna Mucha, a już jutro odbędą się specjalne pokazy sylwestrowe filmu. 

 

Podczas rozmowy z gazeta.pl po pokazie specjalnym Anna Mucha mówiła: – Podoba mi się, że ten film to bardzo aktorskie kino, tak też każda z postaci jest poprowadzona w bardzo konsekwentny sposób. Dorota Stalińska i Kasia Skrzynecka zrobiły to w sposób fenomenalny. Bardzo się cieszę, że brałam udział w tym projekcie: on jest i zabawny, i wzruszający, i są momenty, kiedy ciarki przechodzą.

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” będzie dostępny na pokazach sylwestrowych w kinach sieci Helios i Multikino oraz w wybranych kinach jednosalowych. 

Listę kin, w których film będzie szeroko dostępny już od 6 stycznia, można sprawdzić na stronie z repertuarem.

https://next-film.pl/gdzie-graja/?pid=3489

 

GWIAZDORSKA OBSADA

W obsadzie czwartej części „Kogla Mogla” ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” wyreżyserowała Anna Wieczur. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Premiera: 7 stycznia 2022

Obsada: Nikodem Rozbicki (Marcin), Aleksandra Hamkało (Agnieszka), Grażyna Błęcka-Kolska (Kasia), Ewa Kasprzyk (Wolańska), Zdzisław Wardejn (Wolański), Katarzyna Skrzynecka (Marlenka), Maciej Zakościelny (Piotruś), Dorota Stalińska (mama Marlenki), Anna Mucha (Bożenka), Katarzyna Łaniewska (Solska), Paweł Nowisz (Goździk), Małgorzata Rożniatowska (Goździkowa), Wiktor Zborowski (starosta), Joanna Jarmołowicz (policjantka), Wojciech Solarz (policjant), Mayu Gralińska - Sakai (Mary), Marian Opania (Leopold Kapusta), Karol Strasburger (Kazimierz Janik)

Reżyseria: Anna Wieczur

Scenariusz: Ilona Łepkowska

Zdjęcia: Jan Cybis

Scenografia: Katarzyna Piąstka

Montaż: Marceli Majer GMP

Kostiumy: Anna Męczyńska

Charakteryzacja: Janina Dybowska - Person

Muzyka: Atanas Valkov, Krzysztof A. Janczak

Dźwięk: Adam Szmit, Kacper Habisiak MPSE, Marcin Kasiński MPSE 

Producent: Tadeusz Lampka, Ilona Łepkowska

Produkcja: MTL Maxfilm 

Dystrybucja: Next Film

Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej 

Czytany 351 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 grudzień 2021 18:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama