cinema.pl Artykuły

wtorek, 28 grudzień 2021 15:40

Minelli oraz Olivia Addams wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kolejne rozdanie! Największe Gwiazdy muzyki dance: Minelli oraz Olivia Addams wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem!

To będzie gorąca noc! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów swoje największe przeboje zaśpiewają dwie Artystki znane i uwielbiane nie tylko w Rumunii, ale również na całym Świecie! 

Pierwsza z nich to Królowa muzyki tanecznej Minelli! Jej hit „Rampampam" ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Drugą Gwiazdą jest Olivia Addams znana z utworu „Stranger".

Pochodząca z Rumunii Minelli, wykonaniem piosenki „Rampampam" podbiła cały świat! Hit ten jest puszczany w radiach 59 krajów i wciąż nie schodzi ze szczytów list przebojów! Oczywiście, nie może być inaczej - utwór ten wybrzmi podczas Sylwestra Szczęścia z Polsatem! Dlatego przygotujcie się na porządną dawkę muzyki dance, która z pewnością porwie Was do tańca!

Ale to nie koniec atrakcji! Na scenie usłyszymy super hit „Stranger" w wykonaniu młodziutkiej, pochodzącej z Bukaresztu Olivii Addams. Singiel ten jeszcze przedpremierowo był puszczony na antenie polskich rozgłośni radiowych m.in. Radia Zet czy Radia Eska i od razu stał się wielkim przebojem! Ponadto zajął szczyt polskiej listy Shazam - aplikacji umożliwiającej identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Olivia jest także bardzo popularną TikTokerką! Na tej platformie ma ponad milion obserwujących oraz ponad 65,5 miliona polubień a  jej filmy tam obejrzano ponad 320 milionów razy! 

Oprócz Minelli oraz Olivii Addams, Nowy Rok przywitają z nami: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee!

 

Za organizację odpowiada Music Company.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00.

 

NA ŻYWO wprost ze Stadionu Śląskiego!

Czytany 294 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 grudzień 2021 16:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama