cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 grudzień 2021 14:36

JAK POKOCHAŁAM GANGSTERA na Netflix

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat filmu Jak pokochałam gangstera w reżyserii Macieja Kawulskiego. Premiera w Polsce już 5 stycznia na Netflix!

 

Od drobnego oszusta do ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii. Film inspirowany prawdziwą historią polskiego gangstera Nikodema „Nikosia" Skotarczaka. W roli głównej Tomasz Włosok. Scenariusz i reżyseria Maciej Kawulski. 

Opis filmu: Główny bohater - Nikoś to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia. Jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, która pokazuje jak wiele trzeba poświęcić, żeby móc pozostać sobą. 

Obsada: Tomasz Włosok, Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Krystyna Janda, Sebastian Fabijański, Magdalena Lamparska, Julia Wieniawa, Eryk Lubos, Dawid Ogrodnik, Janusz Chabior, Edyta Herbuś.

Twórcy: Maciej Kawulski (reżyser, współscenarzysta, producent), Krzysztof Gureczny (scenarzysta), Andrzej Besztak (producent), Tomasz Wardyn (producent), Bartek Cierlica (reżyser obrazu), Kaja Rogacz (kostiumografka), Karolina Kordas (charakteryzacja), Alina Janerka (charakteryzacja FX).

 

Produkcja: Open Mind.

Premiera filmu tylko na Netflix: w Polsce - już 5 stycznia, na świecie 12 stycznia!  

Czytany 583 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 grudzień 2021 14:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama