cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 grudzień 2021 10:37

Miś Yogi wraca do telewizji!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przez wiele lat miś Yogi strzegł parku narodowego Jellystone. Był bohaterem wesołym, lecz nieroztropnym i nierzadko wpadał w tarapaty – z kłopotów zawsze wyciągali go przyjaciele. Teraz dzięki odświeżonej animacji „Jellystone!” wszystkie postaci powrócą w nowych perypetiach. Premiera już w poniedziałek 27 grudnia o 14:50 w Cartoon Network.

 

W premierowym serialu „Jellystone!” miś Yogi jest doktorem. Wierzy, że jest najlepszym lekarzem pod słońcem – ale jego sposoby leczenia bywają nieco szalone. Na szczęście u jego boku są przyjaciele tacy jak Boo-Boo czy Cindy, którzy dbają o to, żeby zawadiackie metody Yogi’ego nie narobiły zbyt dużego bałaganu. W Jellystone mieszka także pies Huckleberry, który jest burmistrzem. Jego wyluzowane podejście do życia sprawia, że lubią go wszyscy mieszkańcy. Wśród grupy animowanych bohaterów znajduje się kultowa postać ze studia Hanna-Barbera, czyli Tolek. W nowej odsłonie kreskówki zajmuje się on kupowaniem obrazów, ale jest bardziej chytry, niż zwykli kupcy. Wrodzona przebiegłość pozwala mu przekonać innych w rozmowie do sprzedania najdroższych dzieł za grosze. Tolek to prawdziwy spryciula wśród kotów.

W premierowych odcinkach mieszkańcy Jellystone będą musieli skrzyknąć się, aby rozwiązać problem z wielkim gorylem, który przypadkiem zaśnie na miejskim placu. Nie znajdą innego sposobu, niż wspólne przesunięcie gigantycznego znajomego! To nie jedyny duży bohater, który wystąpi w „Jellystone!”. Miś Boo Boo znajdzie superbuty, dzięki którym będzie wysoki. Wtedy Boo Boo stanie się popularny w miasteczku. Ale jednemu bohaterowi się to nie spodoba: Yogi będzie zazdrosny o popularność przyjaciela. Czy miś zdoła poskromić swoją zazdrość?

 

Premiera „Jellystone!” już w poniedziałek 27 grudnia o 14:50 w Cartoon Network. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50.

Czytany 391 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 grudzień 2021 10:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama