cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 grudzień 2021 10:27

Sylwester z Cwaniarami w reż. Agnieszki Glińskiej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

 

Sylwester już niedługo. Teatr Polonia pożegna ten rok z przytupem w doborowym towarzystwie kobiecej ferajny, nucąc "warsiawskie" podwórkowe ballady razem z CWANIARAMI: Małgorzatą Bielą, Elżbietą Kępińską, Ireną Melcer, Weroniką Nockowską, Anną Smołowik i Michałem Meyerem.

 

W ostatni wieczór tego roku CWANIARY Sylwii Chutnik w reż. Agnieszki Glińskiej zagramy dla Państwa dwukrotnie - o godz. 18:00 oraz 20:30, a po każdym z pokazów wspólnie wzniesiemy toast za pomyślność nadchodzącego 2022 roku.

To opowieść o kobiecym gangu i losach tworzących go czterech kobiet z różnych środowisk. Brawurowa historia o sprawiedliwości i zemście, karze i winie. 

Adaptacja Marty Konarzewskiej i Agnieszki Glińskiej korzysta z postaci i elementów fabuły głośnej łotrzykowskiej powieści Sylwii Chutnik, ale jednocześnie wpisuje tę historię w pejzaż dzisiejszej Warszawy. Zapraszamy na wciągającą, chuligańską, kobiecą opowiastkę o życiu i śmierci, dopełnioną balladami podwórkowymi w aranżacjach Jana Młynarskiego.

Ceny biletów: 200 zł/180 zł/160 zł/140 zł

W cenie lampka szampana.

Wejściówki na spektakle sylwestrowe w cenie 50 złotych będą dostępne 31 grudnia wraz z otwarciem kas. Ich pula jest ograniczona.

Czytany 324 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 grudzień 2021 10:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama