cinema.pl Artykuły

niedziela, 26 grudzień 2021 09:33

"The Voice Senior" powraca!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już po raz trzeci muzykalni seniorzy po 60. roku życia wystąpią na scenie „The Voice Senior” - hitowego programu, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów. 

 

W pierwszy dzień nowego 2022 roku „The Voice Senior” ponownie zabierze widzów w podróż pełną muzyki, pasjonujących wspomnień i ciekawych anegdot. W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 wyjątkowych uczestników, którzy zostali wybrani spośród niemal dwóch tysięcy chętnych chcących zaprezentować swój talent na scenie. Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Witold Paszt oraz debiutujący w roli trenerów „The Voice Senior” - wyjątkowa i niepowtarzalna Maryla Rodowicz oraz charyzmatyczny Piotr Cugowski. 

Kiedy się widzi tych wykonawców, jest żywa muzyka, to już jest sama przyjemność - mówi Maryla Rodowicz. 

To są wspaniali ludzie i mimo metryki mają bardzo młode dusze - dodaje Piotr Cugowski. 

Od tych ludzi bije pozytywna energia, mimo że przechodzili bardzo trudne chwile w życiu - wyjaśnia Witold Paszt, który w obrotowych fotelach zasiadł już po raz drugi. 

W żadnej dziedzinie wiek nas nie musi ograniczać. Ten program daje możliwość, żeby coś realizować, że senior „60 plus” ma jeszcze możliwość pokazania się światu, przeżycia emocji. Do tej edycji przystępowałam z emocjami ciekawości - wyznaje Alicja Majewska, która będzie trenerką już po raz trzeci. 

Przypomnijmy, że podobnie jak w ubiegłym roku, widzowie będą mogli śledzić losy uczestników podczas czterech odcinków Przesłuchań w Ciemno, jednego odcinka półfinałowego oraz wielkiego finału, w którym zwycięzcę wybiorą widzowie biorących udział w głosowaniu SMS.  

Nową edycję muzycznego show poprowadzą uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska oraz niezastąpiony Rafał Brzozowski, którzy przybliżą sylwetki uczestników, odwiedzając ich w domach, rozmawiając z ich bliskimi. 

Pełna energii i wspaniałych emocji trzecia edycja „The Voice Senior” już od 1 stycznia 2022 r. o godz. 20:00 w TVP2.

 

 

Czytany 331 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 grudzień 2021 09:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama