cinema.pl Artykuły

piątek, 24 grudzień 2021 23:35

Lato zimą – słoneczne premiery w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W drugiej połowie stycznia Romance TV zaprasza na gorące premiery w cyklu „Letnie wibracje zimową porą”. W poszukiwaniu miłości widzowie udadzą się do słonecznej Andaluzji, Antwerpii i na Elbę, by podziwiając wspaniale widoki, plaże, morze i urokliwe miasteczka, przeżywać emocjonujące losy bohaterów serii „Lato w…”

 

Kiedy na dworze jest naprawdę zimno i nieprzyjemnie, miło wybrać się w ciepłe kraje. W niedziele, od 16 do 30 stycznia w ramówce Romance TV znajdzie się telewizyjna premiera z romantycznej serii „Lato w…”. Czy rozwiedzione małżeństwo pogodzi się po latach? Czy chłopak poznany przypadkiem na lotnisku w Amsterdamie okaże się miłością życia? I czy warto porzucić ambicje zawodowe na rzecz życia osobistego? O tym widzowie przekonają się w każdy niedzielny wieczór o godz. 20.00.

Lato na Elbie

Niemcy, 2021

Premiera: niedziela, 16 stycznia o godz. 20:00

Maja i Thorsten od dwóch lat są rozwiedzeni. Mimo to coroczny urlop z synami jest dla nich ciągle bardzo ważny. Pomysł jest dobry, wykonanie marne. Kiedy Maja przybywa na Elbę, Thorsten chce wracać do Niemiec ze względów zawodowych. Dla obu nastoletnich synów ważne są tylko ich smartfony i szybkie wi-fi. W Mai budzi się opór. Inaczej wyobrażała sobie wspólny urlop. Mimo, że rozwiodła się z Thorstenem, jej zdaniem powinno istnieć coś takiego jak poczucie wspólnoty. Bo czy w innym przypadku warto jechać razem na urlop?

Lato w Andaluzji

Niemcy, 2020

Premiera: niedziela, 23 stycznia o godz. 20:00

Pia i John poznali się na lotnisku w Amsterdamie. Oboje wracali do swoich ojczyzn. Zaiskrzyło między nimi tak mocno, że całkiem spontanicznie wyznaczyli sobie spotkanie na Skale Gibraltarskiej. Sześć miesięcy później Pia pojawia się w Gibraltarze. Jednak z powodu odwołania lotu spóźnia się cztery godziny! Jest z nią tylko sympatyczna taksówkarka, Flora. Pia z całych sił stara się ukryć rozczarowanie. Kto wie, czy John w ogóle tu był. Pia postanawia jak najlepiej wykorzystać swój urlop w Andaluzji i z wdzięcznością przyjmuje zaproszenie Flory. Jadą razem do Kadyksu na ślub i wesele...

Lato w Antwerpii

Niemcy, 2021

Premiera: niedziela, 30 stycznia o godz. 20:00

 

Lato, które Carolina spędza w Antwerpii, jest inne, niż się spodziewała. Tak naprawdę to w Hamburgu chciała założyć z Johannem firmę odzieżową. Ale w jej życiu mocno namieszał Mathis. Urodzinowa niespodzianka, którą Carolina przygotowała dla babci Magdy, nie do końca wypaliła. Carolina odnajduje w Antwerpii zaginioną przed laty przyjaciółkę babci: Judith. Okazuje się jednak, że jej mieszkanie zajmuje ktoś inny. Drzwi otwiera im Mathis, który robi właśnie remont mieszkania. Wynajął je tydzień wcześniej i nic ponoć nie wie o Judith. Magda przypuszcza, że jej przyjaciółka zmarła. Carolina nie chce zrezygnować z poszukiwań. Zrobi wszystko, żeby odnaleźć Judith...

Czytany 437 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 grudzień 2021 23:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama