cinema.pl Artykuły

piątek, 24 grudzień 2021 16:11

Wieczór sylwestrowy pełen pozytywnych emocji!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Spektakl POZYTYWNI to najlepszy pomysł na powitanie Nowego Roku! POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na sylwestrową tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Grażyna Wolszczak, Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat. POZYTYWNI to kultowy, uwielbiany przez widzów spektakl, który będzie można zobaczyć  31 grudnia o godz. 18:30 i 21:00.

 

Koniecznie zabierz znajomych i zaplanujcie niezapomniany wieczór w teatrze! Wieczór, który rozbawi Cię do łez, wzruszy, rozczuli i pozytywnie nastroi na cały nowy rok!

Widzowie mogą spodziewać się świąteczno - noworoczny prezentu! Lampkę szampana, słodki upominek, a z hasłem SYLWESTER otrzymasz aż 20% zniżki na spektakl POZYTYWNI, 31.12 o godz.18:30. 

To będzie też prawdopodobnie jedna z najbezpieczniejszych imprez sylwestrowych w stolicy, ponieważ teatr - poza standardowymi zabezpieczeniami - wyposażony jest w certyfikowane szwedzkie jonizatory powietrza, które neutralizują wszystkie wirusy fruwające w powietrzu!

GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji.

Czytany 350 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama