cinema.pl Artykuły

czwartek, 23 grudzień 2021 21:19

Izabela Janachowska nową prowadzącą Sylwestrową Moc Przebojów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Izabela Janachowska dołącza do ogłoszonej już ósemki  prowadzących największego Sylwestra w Polsce! Będzie to jej pierwszy Sylwester, na którym wystąpi w roli konferansjerki. Wiemy, że z tym zadaniem poradzi sobie wyśmienicie, gdyż ma już doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo. Pod koniec sierpnia tancerka zadebiutowała jako współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Teraz czeka ją debiut na dużej scenie Stadionu Śląskiego! 

 

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego.  Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Rozgrzewka w Polsat Go! 

Każda dobra impreza zaczyna się od rozgrzewki, dlatego już o 19.00 w Sylwestra zapraszamy Państwa na Rozgrzewkę w Polsat Go (polsatgo.pl), tylko tu zobaczcie ekskluzywne materiały, nigdzie indziej nie publikowane. Nasza ekipa zajrzy za kulisy największej imprezy sylwestrowej w Polsce. Będziemy naprawdę blisko gwiazd! Tylko w Polsat Go (polsatgo.pl) największe nazwiska Sylwestrowej Mocy Przebojów odkryją przed nami swoje tajemnice i podejmą szalone wyzwania. Na chwilę przed wielkim wyjściem nasi prowadzący – Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski odwiedzą garderoby i porozmawiają o sylwestrowych kreacjach i makijażach oraz planach i postanowieniach noworocznych naszych Gwiazd. Mistrz kuchni Adam Borowicz zaprosi do baru i zaprezentuje najlepsze Sylwestrowe przepisy i zdradzi co jeść, aby następnego dnia być w formie. 

Za organizację Sylwestrowej Mocy Przebojów. Sylwestra Marzeń odpowiada Music Company. 

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Rozgrzewka w Polsat Go (polsatgo.pl) startuje o godzinie 19:00!

Sylwester Szczęścia w Polsacie rozpoczynamy o godzinie 20:00!

NA ŻYWO wprost ze Stadionu Śląskiego! 

Czytany 320 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 grudzień 2021 21:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama