cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 grudzień 2021 09:33

Mikołajek i jego paczka czyli NIEZWYCIĘŻENI!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Oto Mikołajek i jego paczka! Mówią o sobie NIEZWYCIĘŻENI! Choć w prawdziwym życiu nie zawsze zwyciężają, to jedno jest pewne, są NIEROZŁĄCZNI!

 

Ananiasz to pupilek nauczycieli, Rufus chwali się ojcem policjantem, Euzebiusz jest silny i lubi się bić, Kleofas to najgorszy uczeń w klasie, Maksencjusz jest najszybszym biegaczem a zawsze głodny Alcest to najlepszy przyjaciel Mikołajka.

Mikołajek nie jest ani silny, ani szybki, nie jest najlepszy w klasie, choć był czwarty z gramatyki... ale gdy przychodzi jego kolej, nigdy się nie wycofuje!

Oto jak Niezwyciężeni prezentują się na oficjalnym plakacie najnowszego filmu o przygodach Mikołajka i jego paczki!

„Skarb Mikołajka" w kinach od 28 stycznia 2022!

Bohater ponadczasowych dzieł René Goscinny'ego i Jean-Jacquesa Sempé, uwielbiany przez dzieci i dorosłych Mikołajek, powraca na kinowe ekrany. Tym razem przebojowy chłopiec wyruszy na poszukiwanie zaginionego skarbu i z pomocą niezastąpionych kumpli postara się zapobiec niechcianej przeprowadzce.

Co z tego wyniknie – rozbawi i zaskoczy dosłownie wszystkich. Bo trzecia odsłona filmowych przygód Mikołajka to humor, akcja i atrakcje, które zadowolą nie tylko wiernych fanów bohatera, ale i tych, którzy dopiero co wkraczają do jego świata.

W polskiej wersji językowej w rolach rodziców tytułowego bohatera usłyszymy Maję Ostaszewską i Tomasza Kota.

 

Obraz zawierający zewnętrzne, trawa, niebo, drzewo

 

Opis wygenerowany automatycznie 

Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów filmów o przygodach Mikołajka!

Trzecia odsłona przygód uwielbianego przez dzieci i dorosłych bohatera została okrzyknięta przez francuskie Le Figaro najlepszą z filmowego cyklu!

  

„Zdecydowanie najlepszy z filmów cyklu" (Le Figaro)

 

„Czarujący, zabawny i pełen dobrej energii" (Le Parisien)

 

„Świetna komedia familijna" (Voici)

 

„Zachwyci wasze dzieci" (Le Nouvel Observateur)

 

 

Obraz zawierający osoba, tłum

 

Opis wygenerowany automatycznie

 

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

 

Gatunek: komedia/ familijny/ przygodowy

Produkcja: Francja 2021

Reżyseria: Julien Rappeneau („Mój mały mistrz")

Scenariusz: Julien Rappeneau („Mój mały mistrz", „Largo Winch"), Mathias Gavarry („Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki")

Obsada: Ilan Debrabant („10 dni z tatą", „Niewinne kłamstewka 2"), Jean-Paul Rouve („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", „Nasze najlepsze wesele"), Audrey Lamy („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie", „Szalona mamuśka"), Pierre Arditi („Poznajmy się jeszcze raz", „Hrabia Monte Christo"), Grégory Gadebois („Oficer i szpieg", „Nic do ukrycia")

Obsada polskiej wersji językowej: Maja Ostaszewska („W głowie się nie mieści", „Paddington"), Tomasz Kot („Co w duszy gra", „Krzysiu, gdzie jesteś?", „Jak zostać kotem")

Czytany 349 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 grudzień 2021 09:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama