cinema.pl Artykuły

sobota, 18 grudzień 2021 21:29

Wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„MOONFALL”, nowy film ROLANDA EMMERICHA, twórcy takich superprodukcji jak „DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI”, „2012”, „POJUTRZE”, „GWIEZDNE WROTA” w kinach od 4 lutego 2022. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Monolith Films.

 Epicki rozmach i wbijające w fotel efekty specjalne w produkcji łączącej walory kina katastroficznego i science fiction.

Wizjoner kina, Roland Emmerich, przedstawia spektakularną wizję co by się stało, gdyby nieznana siła przekierowała orbitę księżyca na kurs kolizyjny z Ziemią.

Znakomita obsada: zdobywczyni Oscara®, Halle Berry („Czekając na wyrok”, „Kingsman: Złoty krąg”, Patrick Wilson („Aquaman”, „Upiór w operze”), John Bradley, („Gra o tron”, „Pacjent zero”), Michael Pena („Miasto gniewu”, „Amercian Hustle”), Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Obywatel X, „Epidemia”).

Już wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy. Chyba, że powiedzie się najbardziej ryzykowna misja w dziejach ludzkości.

Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) jest przekonana, że przyczyną tego zjawiska jest działanie pewnej tajemniczej siły o niejasnym pochodzeniu. Większości naukowców i polityków ta teoria wydaje się szalona, ale Fowler wierzy, że jest wciąż szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz niejakim Housemanem (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Fowler przygotowuje misję ostatniej szansy. Kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, wyruszają w kosmiczną podróż, podczas której odkryją, że Księżyc nie jest tym, czym nam się zawsze wydawał.

Obejrzyj pierwsze pięć minut filmu:

•        Halle Berry („Czekając na wyrok” - OSCAR, „John Wick 3”, „Kingsman: Złoty krąg”,  „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Atlas chmur”, "Kobieta-Kot”, „Gothika”)

•        Patrick Wilson („Obecność”, „Aquaman”, „Zakonnica”, „Watchmen. Strażnicy”, „Jack Strong”)

•        John Bradley („Gra o tron”, „Pacjent zero”, „Odważ się zdobyć faceta”, „Anna Karenina”, „Amerykański szatan”)

•        Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Duma i uprzedzenie”, „Czas zabijania”, „Epidemia”, „JFK”, „Casanova”, „Złoto dla zuchwałych”)

•        Michael Pena („American Hustle”, „Bogowie ulicy”, „Furia”, „Marsjanin”, „Miasto gniewu”, „Przemytnik”)

 

 

www.monolith.pl

Czytany 268 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 grudzień 2021 21:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama