cinema.pl Artykuły

niedziela, 12 grudzień 2021 23:00

Hity programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang | styczeń 2022

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W nadchodzącym 2022 roku Cartoon Network zaprasza na zestaw kreskówkowych premier. Pierwsza z nich to nowe odcinki francuskiej animacji „Grizzy i lemingi”: w 3. sezonie bohaterowie podróżują po całym świecie. Stacja po raz pierwszy wyemituje serial „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Odbędzie się premiera ostatniego odcinka specjalnego „Pora na przygodę: Odległe krainy” pod tytułem „Miasto Czarodziejów”, o losach Miętusowego Kamerdynera i emisja zimowego maratonu odcinków jednego z najbardziej hitowych seriali, czyli „Niesamowitego świata Gumballa”. 

 

„GRIZZY I LEMINGI”

Premiera nowych odcinków 3. sezonu w poniedziałek 3 stycznia o 11:10

Wszystko zaczęło się od niepozornej chatki w kanadyjskim lesie. Leśniczy opuścił swój dom i pozostawił go zwierzakom – każdy chciał mieszkać w wygodnej chatce, ale kto pierwszy, ten lepszy! Zajął ją więc miś Grizzy. Wiele zwierzątek próbowało zagarnąć miejsce dla siebie, jednak tylko lemingi były na tyle zdeterminowane i chytre, żeby wciąż wymyślać nowe sposoby na wykurzenie misia z komfortowego domku. Serial „Grizzy i lemingi” to klasyczna formuła animacji, gdzie główni bohaterowie są w nieustannej gonitwie i zasadzają na siebie zabawne pułapki.

W premierowym, trzecim sezonie kreskówki, Grizzy i lemingi pojawią się w różnych zakątkach świata, takich jak Wielki Mur Chiński. Jednak bohaterowie nie będą ich zwiedzać jak zwykli turyści. Zjeżdżając w skrzynce po murze, wbrew swoim zamiarom, lemingi uruchomią fajerwerki. Obudzą nie tylko misia, ale także chińskie małpy, które nie są zadowolone z takiego obrotu spraw. Miś i lemingi przeżyją także przygody z lataniem helikopterem. Lemingi spróbują przejąć od misia telewizor, a innym razem Grizzy znajdzie się w świątyni Króla Małp.

Emisja codziennie o 11:10. 

 

„ZWARIOWANE MELODIE: KRESKÓWKI”

Premiera serialu w poniedziałek 17 stycznia o 16:15.

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” to najnowsza odsłona animacji ze świata Zwariowanych Melodii, czyli ekipy kultowych już bohaterów. Należy do niej Królik Bugs, Myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański Taz, Kanarek Tweety, Kot Sylwester, Marsjanin Marv, Kojot E. Wiluś, Struś Pędziwiatr, Kaczor Daffy i Prosiak Porky. Każdy z nich zachował te cechy, które widzowie znają dobrze od wielu dekad. Bugs wciąż jest sprytny i przechytrza Elmera, tak samo, jak Struś Pędziwiatr ubiega Kojota E. Wilusia, a Tweety kota Sylwestra. Daffy wpada w tarapaty razem z Porkym – ale to właśnie dzięki temu mają niezapomniane wspomnienia.

W premierowych odcinkach serialu, Daffy i Porky znowu wpakują się w kłopoty. Wszystko przez to, że Daffy będzie chciał wyruszyć w podróż po dżungli. Choć Porky wystraszy się nieznanego lasu, jak zwykle zgodzi się na propozycję kaczora. Od momentu, kiedy wsiądą na słonia, by dotrzeć do magicznej świątyni, ich wycieczka zamieni się w rollercoaster wrażeń!

Królik Bugs trafi na potwora stworzonego przez złego naukowca, a Sylwester przeszkodzi Tweety’emu w pieczeniu babeczek.  

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15. 

 

„PORA NA PRZYGODĘ: ODLEGŁE KRAINY”

Premiera odcinka „Miasto Czarodziejów” w niedzielę 16 stycznia o 08:20.

Pierwszy odcinek specjalnej mini-serii „Pora na przygodę”, zatytułowanej „Odległe krainy”, miał polską premierę w grudniu 2020 roku. Ponad rok później, po emisji 3 z 4 odcinków specjalnych, tytułowa przygoda w odegłych krainach dobiegnie końca: ostatni epizod mini-serii, „Miasto Czarodziejów”, zostanie wyemitowany w styczniu 2022 roku. 

Bohaterem odcinka jest Miętusowy Kamerdyner, mieszkaniec Słodkiego Królestwa, który wcześniej wielokrotnie pojawiał się w różnych sezonach „Pory na przygodę”. To kamerdyner Księżniczki Balonowej, który wie wszystko o magii i czarach. W „Mieście Czarodziejów” powróci do swoich początków w szkole czarów.

Wszyscy uczniowie będą sprawiać wrażenie zachwyconych czarodziejską szkołą, a wśród nich znajdzie się Miętusowy Kamerdyner. Jednak pewnego dnia bohater zobaczy nauczycielkę chowającą niezidentyfikowany przedmiot, a podejrzenia innych za kradzież przedmiotu padną na Kamerdynera. Będzie musiał szybko rozwiązać zagadkę tajemniczych wydarzeń.

 

a w niedzielę 16 stycznia o 20:20.

 

TWOJA ZIMOWA RADOCHA Z GUMBALLEM

Premiera maratonu w poniedziałek 17 stycznia o 07:25. 

Jeżeli gdzieś istnieją bohaterowie, którzy uwielbiają się bawić kreatywnie jak mało kto, są to dzieci z Elmore: Gumball, jego siostra Anais i brat Darwin. W trakcie emisji wielu sezonów w Cartoon Network widzowie mogli przyglądać się, jak Darwin podróżuje przez dalekie krainy, by spotkać Gumballa i resztę rodziny Wattersonów, a także, jak Gumball z pomocą Darwina wziął udział w wyborach na szkolnego przewodniczącego. To tylko jedne z ich wielu perypetii. 

W styczniu stacja proponuje emisję maratonu „Twoja zimowa radocha z Gumballem”, z odcinkami serialu „Niesamowity świat Gumballa” z różnych sezonów. Darwin dowie się, czym jest randka, kiedy Rachel zorganizuje przyjęcie i oznajmi, że każdy gość musi przyprowadzić swoją sympatię. Bracia w końcą dorwą się do gry, którą chcieli kupić od długiego czasu, ale okaże się, że… gra nie działa. Postanowią otrzymać zwrot pieniędzy i tym celu uciekną się do zastosowania małego fortelu.

Emisja codziennie o 7:25. 

 

Hity programowe

BOOMERANG¬

styczeń 2022

Styczeń w Boomerangu jest miesiącem premierowej emisji serialu „Ninja Express”. Postaci z kreskówki to odważni ninja, którzy walczą o… dostarczenie na czas różnych przesyłek. Trójka nieoczywistych, bojowych kurierów jest w stanie podjąć wiele prób doręczenia, aby zawsze donieść przesyłkę do odbiorcy. Boomerang zaprasza także na zimowy maraton z kultowymi bohaterami stacji – jest ku temu wyjątkowa okazja, czyli „Urodziny Toma i Jerry’ego”. 

 

„NINJA EXPRESS”

Premiera serialu w poniedziałek 17 stycznia o 18:00.

Nie ma przesyłek niemożliwych do dostarczenia – wiedzą to trzej ninja, którzy postanowili założyć firmę kurierską. Nazywa się Ninja Express, a jej kurierzy potrafią doręczyć przesyłkę nawet w najdalsze miejsce, o dowolnej porze i dowolnego dnia. Premierowa animacja skupia się na absurdalnych sytuacjach, jakie przydarzają się w pracy tytułowym ninja – to one stają się zabawnymi żartami w kolejnych odcinkach. 

Trzech bohaterów to Kiro, Konpeki i Aka. Kiro ma najdrobniejsza posturę z całej trójki, ale jest najszybszy i to właśnie on jest mózgiem przesyłkowych operacji. Pomaga mu w tym niezawodny gadżet: ultra-mocna taśma klejąca. Konpeki bywa bardzo emocjonalny, a dzięki temu wie, jak zorganizować niesamowitą, emocjonującą przygodę. Ma supermoc, bo potrafi przenieść się w dowolne miejsce i może przetransportować wszystkich ninja. Aka jest najsilniejszy z całej trójki i uniesie każdą paczkę! Czasem brak mu cierpliwości, ale potrafi w mig zmniejszyć duży pakunek. W sukurs przychodzi mu czerwona chusteczka, której używa jak broni. Wszystkie umiejętności ninja wykorzystają w premierowym serialu stacji Boomerang.

Emisja codziennie o 18:00.

 

URODZINY TOMA I JERRY’EGO

Premiera maratonu w poniedziałek 17 stycznia o 16:00.

Zima w Boomerangu to czas zabawy z kultowymi bohaterami, czyli Tomem i Jerrym. Jest ku temu wyjątkowa okazja: w lutym 2022 roku kreskówka skończy 82 lata. Przez minione dekady widzowie mogli poznać różne odsłony animacji o słynnym duecie. Stacja Boomerang z okazji urodzin przygotowała emisje dwóch najnowszych odsłon tych przygód, czyli „Tom i Jerry Show” i „Tom i Jerry w Nowym Jorku”.

Pierwsza kreskówka, „Tom i Jerry Show”, opowiada o klasycznych przygodach dwójki zawadiaków. W emitowanych odcinkach Tom, pod wpływem trujących odpadków, zamieni się w zielonego potwora! Wszyscy bohaterowie znajdą sobie zupełnie nowe zajęcie: Tom, Jerry i pies Spike zakopią topór wojenny i wspólnie założą jazzowy zespół. Czekają ich magiczne wydarzenia: dom Toma i Jerry’ego odwiedzi iluzjonista. Zostawi swój kapelusz, ale przekonają się, że nie jest on zwykłym nakryciem głowy, lecz prawdziwie zaczarowanym przedmiotem.

Stacja zaprasza też na emisję odcinków „Tom i Jerry w Nowym Jorku”, gdzie bohaterowie psocą na ulicach i w budynkach wielkiej amerykańskiej metropolii. 

Emisja codziennie o 16:00

Czytany 372 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 12 grudzień 2021 23:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama