cinema.pl Artykuły

niedziela, 12 grudzień 2021 22:08

„Animal” – nowa data premiery – 18 marca!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowe obostrzenia epidemiologiczne, które będą obowiązywać od 15 grudnia, skłoniły Best Film do zmiany terminu premiery. filmu ANIMAL. wilm wejdzie do kin 18 marca.

 

Nowa data jest tuż przed pierwszym dniem wiosny, który przypada na 21 marca. Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja dla młodych widzów, całych rodzin oraz grup szkolnych, do których w dużej mierze kierujemy ten film, aby bezpiecznie odwiedzić kino i uczestniczyć w tej wspaniałej filmowej lekcji ekologii.

„Animal” w reżyserii Cyrila Diona to pozycja, którą powinno się obejrzeć na dużym ekranie, zarówno ze względów estetycznych, jak i z uwagi na bardzo emocjonalną narrację.

Film skupia się na Belli i Vipulanie – dwójce nastolatków oddanych sprawie ochrony zwierząt. Ich działaniom towarzyszy Jane Goodall, znana na całym świecie prymatolog, zajmująca się badaniami nad szympansami.

W obliczu zagrożenia, które naukowcy określają jako „szóste masowe wymieranie” – w ciągu ostatnich 40 lat zniknęło 60% żyjących na Ziemi kręgowców oraz 80% europejskich owadów latających, Jane, Bella i Vipulan zabiorą nas w podróż po całym świecie, aby pomóc nam zrozumieć, dlaczego zwierzęta giną i co możemy zrobić, żeby odwrócić tę śmiertelną tendencję.

Nasi bohaterowie wyruszają w podróż, aby spotkać się z niesamowitymi ludźmi, którzy podejmują konkretne działania w celu ochrony lub przywrócenia gatunków zwierząt. Będą przyglądali się wielu inspirującym inicjatywom, począwszy od działań lokalnych, aż po ambitne projekty na dużą skalę.W polskiej wersji językowej - Krystyna Czubówna.

 

Partnerami filmu są WWF, Stowarzyszenie Otwarte Klatki, Polski Klub Ekologiczny, Ogrody Zoologiczne, biblioteki oraz Centra Doskonalenia Nauczycieli.

Czytany 305 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 12 grudzień 2021 22:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama