cinema.pl Artykuły

czwartek, 09 grudzień 2021 10:05

Netflix świętuje Dzień Wiedźmina

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu "Fantastyka" opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. "Wiedźmin". Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn "Nowa Fantastyka" oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina - wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix - 17 grudnia.

 

Przeznaczenie przyniesie fanom wiele atrakcji:

Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a Ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę https://premierawiedzmina.pl/ i odpowiedzieć na pytania konkursowe. 

Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia  o  godz. 19.30.

Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi - miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego - autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix. 

A już 11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie "Nowej Fantastyki", które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina. Więcej informacji i ogłoszeń o Dniu Wiedźmina będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin już 17 grudnia - tylko na Netflix!

 

O SERIALU:

Wiedźmin to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Śledzimy w niej splecione losy trójki bohaterów przemierzających Kontynent - wielką krainę zamieszkiwaną przez ludzi, elfy, wiedźminów, gnomy oraz potwory, w której nie zawsze łatwo jest odróżnić dobro od zła.

O 2. SEZONIE:

Geralt jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, więc postanawia zabrać księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze znane mu miejsce - do warowni Kaer Morhen, w której spędził młodość. Podczas gdy poza murami twierdzy królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę, on musi chronić dziewczynkę przed czymś znacznie groźniejszym - drzemiącą w niej tajemniczą siłą.

Czytany 330 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 grudzień 2021 10:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama