cinema.pl Artykuły

środa, 08 grudzień 2021 17:10

Sylwester Szczęścia 2021/2022 z Polsatem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Po dwuletniej przerwie powracamy na Stadion Śląski, by wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku – Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie! Pełni optymizmu i radości możemy się spotkać i razem tanecznym krokiem przywitać Nowy Rok! Będą z nami miedzy innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. 

 

To będzie niezapomniana noc! Bądźcie z nami podczas relacji na żywo z najlepszego koncertu ostatniego dnia tego roku i z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie nam się porwać w tę wyjątkową muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity lat i dekad! 

Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia o godzinie 20:00! Nowy Rok przywitają z nami największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra dla Was Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca! Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo! 

Imprezę poprowadzą między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon. 

Za organizację odpowiada Music Company. 

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski! 

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00.

NA ŻYWO wprost ze Stadionu Śląskiego! 

Czytany 459 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 grudzień 2021 17:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama