cinema.pl Artykuły

sobota, 04 grudzień 2021 16:55

Kino Dzieci z nowościami na NH VOD!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Najnowszy film o brawurowych przygodach dzielnych bohaterów, oparty na serii książek autorstwa Martina Widmarka oraz świąteczne hity zebrane na NH VOD w jednym cyklu „Kino dzieci pod choinkę". To filmowe propozycje od Kina Dzieci, które zapewnią najlepszy humor całej rodzinie w nadchodzącym, pełnym magii czasie. Nowości na platformie do zobaczenia będą od 3 grudnia, filmy oglądamy w promocyjnych pakietach lub w ramach pojedynczych dostępów.

 

Rabuś z pociągu premierowo na NH VOD

Przed Lassem i Mają kolejna zagadka, tym razem z fortuną w tle! Gdy z więzienia ucieka złodziej skazany za kradzież wielkiej sumy pieniędzy z pędzącego pociągu, dwójka dziecięcych detektywów włącza się w tropienie mężczyzny. Śledztwo nabiera rozpędu, dowody wydają się jednoznaczne, a Lasse i Maja depczą złodziejowi po piętach. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Na platformie są także dostępne poprzednie części serii: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica", „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms", „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby", „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra". 

Kino Dzieci pod choinkę

Kacper i Emma czekają na Gwiazdkę. Poznają bożonarodzeniowe tradycje, przygotowują świąteczne ozdoby, uczą się kolęd. Ale nie może być świąt bez jazdy na sankach! Skoro śnieg nie chce spaść, to może warto interweniować u samego Świętego Mikołaja? „Magiczne święta Kacpra i Emmy" kolejna część serii przygód przedszkolaków na podstawie bestsellerowych szwedzkich książek autorstwa Tor Ĺge Bringsvćrd i Anne G. Holt. W zimowy nastrój z pewnością wprawi Was też wcześniejszy tytuł z serii, także dostępny w cyklu pt. „Kacper i Emma – zimowe wakacje".

Stary Pettson i Findus – kot o duszy krnąbrnego dziecka, przygotowują się do Gwiazdki. Jest tyle do zrobienia! Za oknem szaleje śnieżyca, a Pettson upiera się, że nie potrzebuje pomocy sąsiadów. Findusowi marzą się święta z przyjaciółmi, ale Pettson wstydzi się zaprosić innych na wigilijną kolację. Rezolutny kot bierze sprawy w swoje łapki. „Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka" to aktorska ekranizacja przygód bohaterów doskonale znanych ze szwedzkiej serii książek ilustrowanych autorstwa Svena Nordqvista.

Boże Narodzenie to wielkie wydarzenie w życiu Basi. Wszystkim domownikom zależy na tym, aby Gwiazdka się udała. Nad przygotowaniami zazwyczaj czuwa mama – ale w tym roku jest kontuzjowana, zatem dekorowanie domu, posiłki i pakowanie prezentów spadło na pozostałych członków rodziny. Nad całym planem czuwa tata, a Basia i Janek! „Basia 3" to odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków ze specjalnym świątecznym odcinkiem. Historia wspaniałych, choć nieidealnych Świąt, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli uczą się czegoś bardzo wartościowego.

Pozostałe zimowe tytuły dostępne w cyklu kino Dzieci pod choinkę: „Gordon i Paddy", „Szybcy i śnieżni", „Sonia", „Daleko na północy", „Zimowe przygody Jill i Joy", „Nowe przygody dzieci z Bullerbyn".

Oglądaj cykl Kino Dzieci pod choinkę na NH VOD: www.nowehoryzonty.pl/kinodzieci

FTP Materiały promocyjne Rabuś z pociągu: https://c.nowehoryzonty.pl/index.php/s/q1xgZj3XSfgKrEw

FTP Materiały promocyjne Kino dzieci pod choinkę: https://c.nowehoryzonty.pl/index.php/s/H4iswv2u9ObOXmH

Czytany 349 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 grudzień 2021 16:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama