cinema.pl Artykuły

wtorek, 30 listopad 2021 14:21

Helios zaprasza na Mikołajki jak z bajki!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jeden z najmilszych momentów przed Bożym Narodzeniem zbliża się wielkimi krokami. Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios!

 

Niezapomniane bajki, wzruszające historie, moc konkursów z nagrodami oraz Mikołaj z workiem pełnym łakoci - to wszystko czeka na młodych widzów w dniach 4-6 grudnia. Począwszy już od najbliższej soboty sieć kin Helios zadba o odpowiedni poziom emocji przez cały weekend, aż do... poniedziałku włącznie, dostarczając dzieciom wielu powodów do radości. Bogaty repertuar naszpikowany premierami podbije serca nie tylko najmłodszych widzów!

Pierwsza z filmowych propozycji - „Nasze magiczne Encanto” - opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. „Clifford. Wielki czerwony pies” przedstawia historię ośmioletniej Emily Elizabeth, która marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu! Film przygodowy „Chłopiec z chmur” to najnowsze dzieło mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera, autora niezapomnianego hitu „Bella i Sebastian”. „Gwiazdka Klary Muu” to natomiast świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Gwiazdka to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Przeżyj bajkową przygodę, spędź tegoroczne Mikołajki w kinie Helios! Wszelkie szczegóły czekają na stronie: www.helios.pl/mikolajki2021, gdzie już dziś warto kupić bilety na kinowe hity prezentowane podczas tego wyjątkowego, grudniowego weekendu! 

Czytany 345 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 listopad 2021 14:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama