cinema.pl Artykuły

niedziela, 28 listopad 2021 12:10

Plotkara powraca z drugą częścią sezonu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serial Max Original Plotkara, przedstawiający losy nowego pokolenia nastolatków z Upper East Side, powraca z drugą częścią sezonu. Nowe odcinki już od dzisiaj dostępne są w HBO GO. Wszystkie sezony kultowej wersji Plotkary także dostępne są w serwisie.

Nowa Plotkara (2021), serial Max Original, za który odpowiada Joshua Safran - scenarzysta i producent wykonawczy wersji poprzedniej wersji serialu, to kontynuacja tego kultowego już klasyka serialowego. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie - dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji - śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Serial Max Original oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage. 

Druga część sezonu Plotkara (2021) dalej przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku. W rolach głównych ponownie występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Serial Plotkara (2021) wyprodukowany został przez Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Studios. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Joshua Safran z Random Acts. Producentami wykonawczymi są także Josh Schwartz i Stephanie Savage z Fake Empire, oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z Alloy Entertainment. Lis Rowinski z Fake Empire pełni funkcję współproducentki wykonawczej.

Nowe odcinki serialu Max Original Plotkara (2021) już są dostępne od dziś w HBO GO. Od rana w serwisie można oglądać odcinki 7 oraz 8. Kolejne odcinki, po jednym, dodane zostaną 30 listopada oraz 2 grudnia. Cały sezon liczyć będzie łącznie 12 odcinków. 

Wszystkie sezony kultowej wersji serialu Plotkara (sezony 1-6) także dostępne są w serwisie HBO GO.

Trailer (ENG):

 

Czytany 338 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 listopad 2021 12:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama